1526
1526

[:ru]Возле Апостолово утонул мужчина[:ua]Біля Апостолово потонув чоловік[:]

14 4

[:ru]Возле Апостолово нашли мертвым мужчину в воде, передает Nikopolnews, ссылаясь на ГУ ГСЧС в Днепропетровской области.

13-го июня в 13:37 в Службу спасения «101» от правоохранителей поступило сообщение о том, что за пределами города Апостолово Криворожского района в канале Днепр–Кривой Рог на поверхности воды найден мужчина без признаков жизни.

По вызову направлено дежурное отделение 51-й государственной пожарно-спасательной части Главного управления ГСЧС Украины в Днепропетровской области.

По прибытию спасателей к месту происшествия установлено, что тело мужчины в возрасте ориентировочно 50-55 лет находится в воде на расстоянии 1 метр от берега.

Сотрудники ГСЧС с помощью шанцевого инструмента изъяли тело мужчины и передали сотрудникам полиции.

К месту происшествия привлечено 4 человека личного состава и 1 единица техники Главного управления.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

Ужасное ДТП на Днепропетровщине: четверо погибших (фото)

 [:ua]Біля Апостолово знайшли мертвим чоловіка у воді, передає Nikopolnews, посилаючись на ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

13-го червня о 13:37 до Служби порятунку «101» від правоохоронців надійшло повідомлення про те, що за межами міста Апостолове Криворізького району у каналі Дніпро – Кривий Ріг на поверхні води знайдено чоловіка без ознак життя.

За викликом направлено чергове відділення 51-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

По прибуттю рятувальників до місця події встановлено, що тіло чоловіка віком орієнтовно 50-55 років знаходиться у воді на відстані 1 метр від берега.

Співробітники ДСНС за допомогою шанцевого інструменту вилучили тіло чоловіка та передали співробітникам поліції.

До місця події залучено 4 чоловіка особового складу та 1 одиницю техніки Головного управління.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Жахлива ДТП на Дніпропетровщині: четверо загиблих (фото)

 [:]

To Top