1296
1296

[:ru]Был парализован: подробности смертельного пожара в Никополе[:ua]Був паралізований: подробиці смертельної пожежі у Нікополі[:]

[:ru]Как сообщал ранее Nikopolnews, в Никополе вчера, 22 октября, произошел смертельный пожар. Погиб пенсионер. Появились подробности этого трагического происшествия.

Напомним, пожар произошел на улице Хлястикова вечером в пятницу. Прибывшие в 19:07 по адресу вызова спасатели обнаружили, что горит комната в частном жилом доме. Они потушили пожар, а внутри выявили обгоревшее тело мужчины 1951 года рождения. Оно находилось на кровати.

 

Подробности смертельного пожара в Никополе сообщило, ссылаясь на собственные источники, издание Днепр Час. Согласно данным издания, погибший мужчина курил в постели, что и стало причиной возгорания. Пенсионер был парализован после инсульта, поэтому не смог покинуть помещение и спастись.

Будьте осторожны с огнем! Соблюдайте элементарные противопожарные правила, чтобы избежать трагедии.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

Смертельна пожежа у Нікополі: живцем згорів пенсіонер

Біля Нікополя сьогодні сталася смертельна ДТП (фото, відео)

ВІДЕО: Смертельна ДТП біля Нікополя: водія військової вантажівки будуть судити

 [:ua]Як повідомляв раніше Nikopolnews, у Нікополі вчора, 22 жовтня, сталася смертельний пожежа. Загинув пенсіонер. З’явилися подробиці цієї трагічної події.

Нагадаємо, пожежа сталася на вулиці Хлястикова ввечері в п’ятницю. Прибулі в 19:07 за адресою виклику рятувальники з`ясували, що горить кімната в приватному житловому будинку. Вони загасили пожежу, а всередині виявили обгоріле тіло чоловіка 1951 року народження. Воно знаходилося на ліжку.

69 4

Подробиці смертельного пожежі в Нікополі повідомило, посилаючись на власні джерела, видання Дніпро Час. Згідно з даними видання, загиблий чоловік палив у ліжку, що й стало причиною загоряння. Пенсіонер був паралізований після інсульту, тому не зміг залишити приміщення і врятуватись.

Будьте обережні з вогнем! Дотримуйтесь елементарних протипожежних правил, щоб уникнути трагедії.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Смертельна пожежа у Нікополі: живцем згорів пенсіонер

Біля Нікополя сьогодні сталася смертельна ДТП (фото, відео)

ВІДЕО: Смертельна ДТП біля Нікополя: водія військової вантажівки будуть судити

 [:]

To Top