1819
1819

Чи буде в Нікополі сніг на Новий рік – прогнози синоптиків

в Нікополі сніг на Новий рік

Чи буде в Нікополі сніг на Новий рік, цікавить багатьох городян. Адже головне зимове свято з дитинства асоціюється у нас з кучугурами, хуртовинами, красивими хороводами сніжинок в повітрі. З катанням на санчатах з гірки. І навіть ставши дорослими, ми продовжуємо мріяти про чудеса і казку. Особливо під Новий рік.

Останнім часом зими все рідше балують нас традиційними зимовими пейзажами. Навпаки, вже стає традиційною погода в грудні без снігу та морозу, з дощами і туманами. А чого чекати цього разу? Чи буде в Нікополі сніг на Новий рік? Nikopolnews спробує спрогнозувати, посилаючись на кілька метеосайтов.

Отже, що говорить один з найпопулярніших погодних сайтів gismeteo.ua? Згідно з його прогнозом, сніг у Нікополі випаде якраз під Новий рік. І якщо 29 грудня він буде йти з дощем, то вже 30 і 31 очікується легкий мороз, тому варто сподіватися на справжній сніг, який не буде танути. Також сніжну погоду обіцяють у перших числах січня.

gismeteo.ua

Обіцяє сніг 31 грудня і pogoda33.ua. Згідно з даними цього сайту, в останній день року буде до мінус 5. Також сніг випаде 2 січня, а мороз всі ці дні буде триматися.

pogoda33.ua

pogoda33.ua 2

Здивував прогнозом на новорічні свята в Нікополі сайт meteo.ua. Він обіцяє сильні морози, починаючи з 30 грудня. Згідно з прогнозом, буде аж до 16 градусів нижче нуля. При цьому 28, 29 та 30 грудня буде йти сніг, потім перерва 31 грудня і 1 січня, а з 2 числа нового року – знову сніжна погода.

meteo.ua

Не згоден з «колегами» сайт pogodnik.com. Згідно з прогнозом на ньому, в кінці грудня і на початку січня буде триматися легкий мороз. А от опадів не очікується.

pogoda33.ua 1

Звичайно, все це ще дуже орієнтовні прогнози, як і всі довгострокові. Вони можуть змінитися «ближче до справи». Але надія є. Цілком можливо, що сніг у Нікополі на Новий рік буде, і ми отримаємо можливість поринути у зимову казку.

Коли в Нікополі чекати снігу

Перший сніг: у Нікополі створили кліп на красиву пісню (відео)

Погода у Нікополі на тиждень 6-12 грудня

 

 

To Top