Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
1883
Без категорії
1883

До уваги внутрішньо переміщених осіб, що проживають у Нікополі!

проживающих в Никополе

Увагу внутрішньо переміщених осіб, що проживають у Нікополі, звертають на те, що, починаючи з 1 квітня 2022 року Ощадбанк припинить використання платіжних карток ВПО. Про це повідомляє Нікопольська міська рада, передає Nikopolnews.

Картки Ощадбанку для внутрішньо переміщенних осіб (далі – ВПО), що обслуговуються за тарифним пакетом “Мій рахунок”, термін дії яких вже завершився або завершується до кінця березня, не будуть блокуватись до 1 квітня 2022 року.

Починаючи з 1 квітня Ощадбанк припинить надання можливості використання платіжних карток ВПО, термін дії яких закінчився під час дії карантину (до 31.03.2021).

Заходи із “штучного” продовження дії карток були реалізовані Ощадбанком як тимчасовий превентивний захід, спрямований на захист громадян від поширення COVID-l9 до моменту запуску вакцинації.

Протягом останніх двох років у всіх клієнтів Ощадбанку була змога отримати перевипущені картки. Тож Ощадбанком, з огляду на соціальну та гуманітарну відповідальність перед суспільством та наявність інформації щодо випадків шахрайства з боку третіх осіб, поновлюється звична та передбачена в банківській спільноті процедура щодо продовження терміну дії платіжних карток.

В разі виникнення питань щодо отримання нової картки звертайтесь до вашого обслуговуючого відділення або до контакт-центру Банку за номером телефону: 0 800 210-800.

Скільки у Нікополі витратять на соціальний захист населення у 2022 році

У Нікополі починається приписка юнаків до призовної комісії

У Нікополі формують батальйон тероборони: громадян запрошують на службу за контрактом

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×