371
371

Легке отримання громадянства для жителів окупованих територій України

question 2736480 960 720

На початку грудня в Москві відбувся з’їзд партії «Єдина Росія». На ньому був присутній колишній глава РФ Дмитро Медведєв.

Він вручив партійні квитки військовим, які працюють на території тимчасово окупованих областей України. Нагородження було перед тим, як планувалося відкриття ХХ з’їзду політичних сил Росії. Інформація про це з’явилася на сайті https://novynarnia.com/category/v-okupatsiyi/dnr-lnr/.

Медведєв передав квитки від партії Єдиної Росії особам, які очолюють «ЛНР» та «ДНР», депутатам Росії. Партбілети були вручені:

  • Леоніду Пасічнику (главі «ЛНР»);
  • Денису Пушиліну (голові «ДНР»);
  • Сергію Кравцову (міністр освіти Росії).

На форумі проводилися перевибори голови партії “Єдина Росія”. Перемогу було здобуто Дмитром Медведєвим. На посаду голови вищої партійної ради було обрано колишнього речника держдуми Бориса Гризлова. Чинний президент країни зробив заяву та заохотив «Єдину Росію».

Минулого місяця на інформаційному сайті було сказано, що громадяни Росії, які перебувають на території Донбасу, також видали партійні квитки. Їх одержали 100 осіб. Такий захід вважається початком інтеграції окупованих частин України Кремлем.

До партії Путіна може вступити кожен охочий. Але є й низка вимог. Це наявність російського громадянства та вік понад 16 років. Також особи, які хочуть стати членами партії, мають повністю підтримувати цілі та докладати зусиль для їх реалізації. Кандидатам доведеться написати заяву за вказаною формою та пройти співбесіду.

Початок створення партій

У законодавстві України передбачено деякі пункти, які не враховує Путін. Тому у квітні 2019 року було підписано указ, на підставі якого кожен охочий міг стати повноправним громадянином Росії. Цим скористалися мешканці міст, які перебувають в окупації. При цьому мешканці не повинні були платити мито, яке передбачене для отримання громадянства. В інших випадках отримання нового паспорту супроводжується додатковою сплатою податків.

Влітку 2021 року вже 600 тисяч громадян України отримали російські паспорти. Вони вирушали до Ростовської області, де могли подати документи, необхідні для отримання нового громадянства. Нові громадяни Росії брали участь у державних виборах. Але президентові України Володимиру Зеленському таке рішення не сподобалось. Він запровадив санкції, які передбачають деякі обмеження на проведення виборів у Криму та інших окупованих територіях.

Партнерський матеріал


To Top