1155
1155

[:ru]Жителя Никополя будут судить за разбой в кафе и три кражи[:ua]Мешканця Нікополя судитимуть за розбій в кафе і три крадіжки[:]

9 6

[:ru]Прокурором Никопольской окружной прокуратуры в суд направлено обвинительный акт в отношении жителя Никополя, который совершил 3 кражи из квартир и разбой в кафе. Об этом Nikopolnews сообщили в Никопольской окружной прокуратуре.

Отмечается, что ранее неоднократно судимый за корыстные преступления гражданин на путь исправления не стал и вновь совершил тяжкие преступления.

По данным следствия, в феврале и марте 2021 года обвиняемый совершил кражи путем проникновения в квартиры в одном из районов Никополя. Злоумышленник проникал в квартиры через балкон и окна с помощью заранее подготовленных инструментов. Общая сумма ущерба, которую нанес вор потерпевшим, почти 60 тысяч гривен.

Кроме того, у обвиняемого во время пребывания в одном из кафе города возник преступный умысел направленный на разбойное нападение с целью завладения денежных средств у бармена. Мужчина достал из собственной сумки, которую имел при себе предмет, похожий на металлическую топор с металлической ручкой и демонстративно, держа в правой руке перед потерпевшим лицом, осуществив таким образом нападение, начал кричать и требовать денежные средства. Зайдя за барную стойку, где увидел кошелек, который лежал на кассовом аппарате, и намереваясь завладеть любыми средствами, которые могли находиться в нем, открыто завладел кошельком, однако деньги там отсутствовали. Но несмотря на это такие действия прокурором квалифицированы как разбой.

Судебное следствие продолжается.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

Чиновника Никопольской райгосадминистрации будут судить: на ремонте школьного крыше “нагрели” государство[:ua]Прокурором Нікопольської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт відносно мешканця Нікополя, який вчинив 3 крадіжки з квартир та розбій в кафе. Про це Nikopolnews повідомили у Нікопольській окружній прокуратурі.

Зазначається, що раніше неодноразово судимий за корисливі злочини громадянин, на шлях виправлення не став та знову вчинив  тяжкі злочини.

За даними слідства, у лютому та березні 2021 року обвинувачений здійснив крадіжки шляхом проникнення до квартир в одному з районів м. Нікополя. Зловмисник проникав до квартир через балкон та вікна за допомогою заздалегідь підготовлених інструментів. Загальна сума збитку, яку завдав крадій потерпілим майже 60 тисяч гривень.

Крім того, у обвинуваченого під час перебування в одному з кафе міста виник  злочинний умисел направлений на розбійний напад з метою заволодіння грошових коштів у бармена. Чоловік дістав з власної сумки, яку мав при собі предмет, схожий на металеву сокиру з металевою ручкою та демонстративно, тримаючи у правій руці перед потерпілою особою, здійснивши таким чином напад, почав кричати та вимагати грошові кошти. Зайшовши за барну стійку, де побачив гаманець, котрий лежав на касовому апараті, та маючи намір заволодіти будь-якими коштами, що могли знаходитись у ньому, відкрито заволодів гаманцем, однак гроші там були відсутні. Але незважаючи на це такі дії прокурором кваліфіковано як розбій.

Судове слідство триває.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Посадовця Нікопольської райдержадміністрації судитимуть: на ремонті шкільного даху “нагріли” державу[:]

To Top