6817
6817

[:ru]На Днепропетровщине женщина взломала «Дию» и набрала кредитов на посторонних лиц[:ua]На Дніпропетровщині жінка зламала «Дію» и набрала кредитів на сторонніх осіб[:]

5fc78e1521e8d

[:ru]На Днепропетровщине женщина провернула масштабную мошенническую операцию. Ее разоблачила киберполиция, сообщает Nikopolnews, ссылаясь на Национальную полицию в Днепропетровской области и издание Первый Городской.

33-летняя жительница Кривого Рога оформляла онлайн кредиты в разных финансовых и микрокредитных организациях. Благодаря незаконно полученному доступу к мобильному телефону, соцсетям и электронной почте, она находила необходимую для оформления кредита информацию, получала доступ к онлайн-банкингу жертв.

По предварительным данным, мошенница обманула около 40 пострадавших на сумму 300 тысяч гривен.
Криворожанка вошла в “Дію” через BankID. Об этом сообщает начальник управления противодействия киберпреступлениям Иван Тимошенко.

Женщине грозит лишение свободы сроком до 8 лет.

Киберполиция призывает граждан позаботиться о защите своего мобильного номера телефона, который используется для выполнения финансовых и банковских операций: запретить отдаленную замену SIM-карты, использовать двухфакторную аутентификацию. Не публикуйте свой финансовый номер на платформах объявлений и в соцсетях.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

На Днепропетровщине коноплю ищут при помощи аэроразведки (фото, видео)

В Днепре женщина на несколько суток застряла в туалете

На Днепропетровщине смертность в три раза выше рождаемости

 [:ua]На Дніпропетровщині жінка провернула масштабну шахрайську операцію. Її викрила кіберполіція, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Національну поліцію в Дніпропетровської області і видання Перший Міський.

33-річна мешканка Кривого Рогу оформляла онлайн кредити в різних фінансових і мікрокредитних організаціях. Завдяки незаконно отриманому доступу до мобільного телефону, соцмережам і електронною поштою, вона знаходила необхідну для оформлення кредиту інформацію, отримувала доступ до онлайн-банкінгу жертв.

За попередніми даними, шахрайка обдурила близько 40 постраждалих на суму 300 тисяч гривень.
Криворожанка увійшла в “Дію” через BankID. Про це повідомляє начальник управління протидії кіберзлочинів Іван Тимошенко.

Жінці загрожує позбавлення волі строком до 8 років.

Кіберполіція закликає громадян подбати про захист свого мобільного номера телефону, який використовується для виконання фінансових і банківських операцій: заборонити віддалену заміну SIM-карти, використовувати двофакторну аутентифікацію. Не публікуйте свій фінансовий номер на платформах оголошень в соцмережах.

До Речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

На Дніпропетровщині коноплі шукають за допомогою аэророзвідки (фото, відео)

У Дніпрі жінка на кілька діб застрягла в туалеті

На Дніпропетровщині смертність в три рази вище народжуваності

 

 [:]

To Top