2198
2198

[:ru]На Днепропетровщине нашли с перерезанным горлом героя “Говорит Украина” на следующий день после эфира[:ua]На Дніпропетровщині знайшли з перерізаним горлом героя «Говорить Україна» на наступний день після ефіру[:]

photo5438557069784495526 1200x675 1

[:ru]На Днепропетровщине произошел трагический инцидент, детали которого еще до конца не выяснены. С перерезанным горлом нашли героя популярного ток-шоу «Говорит Украина», передает Nikopolnews сылаясь на dnipro.tv.

13 июля на мосту, что соединяет Шульговку и хутор Судевка, был найден с перерезанным горлом Александр Мироненко – биологический отец 3-х летней девочки, которая была месяц назад забита до полусмерти. Об этом сообщил на своей странице в фейсбук местный житель Виктор Зезюлин.

Накануне трагедии, 12 июля 2021 в 20.10 на канале ТРК “Украина” в программе “Говорит Украина” вышел сюжет о дочери Александра, которая была избита до комы. В издевательствах над ребенком подозревают бывшую жену Александра – мать пострадавшей девочки, а также ее гражданского мужа. На данный момент, сообщает Телеграм-канал КАМЕНЬ NEWS со ссылкой на слова очевидцев, Петриковская полиция выдвигает версию – самоубийство. Якобы Александр сам себе перерезал горло. Односельчане думают, что возможным убийцей Александра Мироненко может быть сожитель бывшей жены.

photo5438557069784495534

14 июля Александра похоронили на местном Шульговском кладбище. Жил он на соседней улице.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

На Дніпропетровщині від виснаження померло місячне немовля

У Нікополі на свинофермі знайшли труп чоловіка – ЗМІ

ОНОВЛЕНО. Прив’язав скотчем і порізав двох дітей: на Дніпропетровщині шукають злочинця

 [:ua]На Дніпропетровщині стався трагічний інцидент, деталі якого ще до кінця не з’ясовані. З перерізаним горлом знайшли героя популярного ток-шоу «Говорить Україна», передає Nikopolnews, посилаючись на dnipro.tv.

13 липня на мосту, що з’єднує Шульгівку і хутір Судівка, був знайдений з перерізаним горлом Олександр Мироненко – біологічний батько 3-х річної дівчинки, яка була місяць тому забита до півсмерті. Про це повідомив на своїй сторінці в фейсбук місцевий житель Віктор Зезюлін.

Напередодні трагедії, 12 липня 2021 о 20.10 на каналі ТРК “Україна” в програмі “Говорить Україна” вийшов сюжет про доньку Олександра, яка була побита до коми. В знущаннях над дитиною підозрюють колишню дружину Олександра – мати постраждалої дівчинки, а також її цивільного чоловіка. На даний момент, повідомляє телеграмканал КАМЕНЬ NEWS з посиланням на слова очевидців, Петриківська поліція висуває  версію – самогубство. Нібито Олександр сам собі перерізав горло. Односельці ж думають, що можливим імовірним вбивцею Олександра Мироненка може бути співмешканець колишньої дружини.

photo5438557069784495534

14 липня Олександра поховали на місцевому Шульгівському цвинтарі. Мешкав він на сусідній вулиці.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

На Дніпропетровщині від виснаження померло місячне немовля

У Нікополі на свинофермі знайшли труп чоловіка – ЗМІ

ОНОВЛЕНО. Прив’язав скотчем і порізав двох дітей: на Дніпропетровщині шукають злочинця[:]

To Top