5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

534
Без категорії
534

На Дніпропетровщині почали вакцинувати від ковіду третьою дозою: як отримати щеплення

На Дніпропетровщині почали вакцинувати від ковіду третьою дозою. На даний момент третє щеплення зробили вже 35 мешканців області, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Дніпропетровську обласну державну адміністрацію.

Загалом в області щеплена більш ніж половина дорослого населення. Про це під час брифінгу повідомила в.о. директора департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА Вікторія Кулик.

«Мешканці регіону почали отримувати третю бустерну дозу вакцини від COVID-19. Додаткова імунізація – за медичними показами. Вона посилює захист організму від коронавірусу. Хотілося б ще достукатися до свідомості тих, хто не зробив жодного щеплення», – зазначила Вікторія Кулик.

На Дніпропетровщині почали вакцинувати від ковіду третьою дозою: як отримати щеплення

Щеплення від ковіду третьою дозою на Дніпропетровщині вже зробили 35 мешканців

Отримати третє щеплення можуть люди з ВІЛ-інфекцією, деякими формами онкології. А ще пацієнти, які проходять імуносупресивну або імуномодулюючу терапію після трансплантації органів.

Аби отримати додаткову дозу вакцини, варто звернутися до свого сімейного або профільного лікаря за направленням. Після цього прийти до найближчого пункту чи центру вакцинації.

Третє щеплення потрібно зробити через 28-90 днів після другого. В ідеалі тією ж вакциною, якою було введено дві попередні дози.

У Дніпропетровській області працюють 33 центри масової вакцинації населення, 217 амбулаторних пунктів щеплення, 120 мобільних бригад. Використовують препарати CoronaVac, Comirnaty, AstraZeneca та Moderna. Загалом у наявності в регіоні більш ніж півмільйона доз цих вакцин.

В області вже провели понад 2,5 млн щеплень від коронавірусу. Завершили курс вакцинації – понад 1 млн 182 тис людей.

Фальшиві ковід-сертифікати: поліція Нікополя і району розпочала 8 кримінальних проваджень

За підробку ковід-сертифікату отримав тюремний строк мешканець Кривого Рогу

На Дніпропетровщині у школяра на уроці вибухнув телефон (фото)

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×