3573
3573

[:ru]На трассе Днепр-Запорожье заметили полуобнаженного мужчину со странным плакатом (видео)[:ua]На трасі Дніпро-Запоріжжя помітили напівоголеного чоловіка з дивним плакатом (відео)[:]

aa3fee50f39cca9fae9ee8927be32dce wide big

[:ru]На трассе Днепр-Запорожье в Днепропетровской области был замечен полуобнаженный мужчина, который держал в руках плакат со странной надписью, передает Nikopolnews, ссылаясь на Depo.Днепр.

“Я кинул нормальных пацанов” – было написано на плакате. Мужчина стоял и ходил посреди трассы на жаре и поднимал над головой этот плакат.

Об этом говорится в группе “hueviy_dnepr”.

“Непонятный движ вчера вечером проходил на трассе”, – говорится в сообщении.

Что стало предпосылкой для такого поступка – неизвестно. Возможно, мужчину решили таким образом наказать, или он проиграл пари. Рядом с ним стояла черная машина с открытым багажником. Также неизвестна дальнейшая судьба этого человека.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

Видео момента смертельного ДТП на трассе Днепр-Запорожье

Масштабное ДТП на трассе Днепр-Запорожье: разбросанные по дороге авто, есть жертвы (фото, видео)

Дети в реанимации: в ДТП на трассе Днепр-Запорожье пострадала вся семья[:ua]На трасі Дніпро-Запоріжжя у Дніпропетровській області був помічений напівоголений чоловік, який тримав у руках плакат з дивним написом, передає Nikopolnews, посилаючись на Depo.Дніпро.

“Я кинув нормальних пацанів” – було написано на плакаті.  Чоловік стояв і ходив посеред траси на спеці і підіймав над головою цей плакат.

Про це йдеться у групі “hueviy_dnepr”.

“Незрозумілий двіж вчора ввечері відбувався на трасі”, – мовиться у повідомленні.

Що стало передумовою для такого вчинку – невідомо. Можливо, чоловіка вирішили таким чином покарати, або він програв парі. Поруч із ним стояла чорна автівка із відкритим багажником. Також невідома подальша доля цієї людини.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Відео моменту смертельного ДТП на трасі Дніпро-Запоріжжя

Масштабна ДТП на трасі Дніпро-Запоріжжя: розкидані по дорозі авто, є жертви (фото, відео)

Діти в реанімації: у ДТП на трасі Дніпро-Запоріжжя постраждала вся родина[:]

To Top