1913
1913

[:ru]На трассе Днепр-Запорожье сбили и переехали насмерть велосипедиста[:ua]На трасі Дніпро-Запоріжжя збили і переїхали на смерть велосипедиста[:]

unnamed 4

[:ru]На трассе Днепр-Запорожье произошло очередное смертельное ДТП, сообщает, ссылаясь на пресс-центр полиции в Днепропетровской области, канал 34, передает Nikopolnews.

Сообщается, что на автодороге Н-08 «Борисполь-Днепр-Запорожье» водитель «Opel» сбил велосипедиста, который ехал по трассе. Мужчина упал на проезжую часть и его переехал водитель Chevrolet, который ехал в обратном направлении. От полученных травм велосипедист скончался на месте аварии.

Трагедия произошла 9 августа в 20:50. На вид погибшему мужчине было 55-65 лет.

Открыто уголовное внедрения ч.2 ст. 286.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

Жорстка ДТП сталася сьогодні на трасі Дніпро-Запоріжжя

Відео моменту смертельного ДТП на трасі Дніпро-Запоріжжя

Відео моменту: чоловіка насмерть збили біля “зебри” у Кам’янському[:ua]На трасі Дніпро-Запоріжжя сталася чергова смертельна ДТП, повідомляє, посилаючись на прес-центр поліції в Дніпропетровській області, канал 34, передає Nikopolnews.

Повідомляється, що на автодорозі Н-08 «Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя» водій «Opel» збив велосипедиста, який їхав по трасі. Чоловік впав на проїжджу частину і його переїхав водій Chevrolet, який рухався у зворотному напрямку. Від отриманих травм велосипедист помер на місці аварії.

Трагедія сталася 9 серпня о 20:50. На вигляд загиблому чоловікові було 55-65 років.

Відкрито кримінальне впровадження ч. 2 ст. 286.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Жорстка ДТП сталася сьогодні на трасі Дніпро-Запоріжжя

Відео моменту смертельно] ДТП на трасі Дніпро-Запоріжжя

Відео моменту: чоловіка на смерть збили біля “зебри” у Кам’янко-янському[:]

To Top