Над Нікополем сьогодні літав американський безпілотник Global Hawk

Над Нікополем сьогодні літав американський стратегічний безпілотник Global Hawk. Про це свідчать дані сайту відстеження польотів Flightradar24, передає Nikopolnews, посилаючись на канал 24.

Американський стратегічний безпілотник Global Hawk стежить за ситуацією в Україні. Моніторить, зокрема, обстановку біля кордонів з Росією та Білоруссю, а також на лінії фронту.

На сайті відстеження польотів Flightradar24 зазначено, що американський безпілотник рухається на висоті близько 17 кілометрів.

Увечері 13 лютого Global Hawk покинув авіабазу Сігонелла, розташовану на італійському острові Сицилія. Пролетівши над Грецією, Болгарією та Румунією, він увійшов у повітряний простір України. Спочатку безпілотник рухався по такому маршруту: Рівне – Київ – Полтава – Токмак – Нікополь – Миколаїв – Вознесенськ.

Потім розвідзасіб США розвернувся у зворотному напрямку. 14 лютого станом на 15:15 безпілотник продовжував виконувати завдання в українському повітряному просторі – він знаходився між Тернополем та Івано-Франківськом.

Над Нікополем сьогодні літав американський безпілотник Global Hawk

Відзначається, що після початку російської агресії безпілотників RQ-4A Global Hawk вже кілька разів здійснювали польоти над Україною. Зазвичай вони кілька годин курсують з півночі на південь уздовж лінії розмежування, але не перетинають її.

У Нікополі підтримали #марафонякийніхтонехочебігти від Нова пошта

У небі над Нікополем літала 5-метрова сороконіжка (фото)

Як визволяли Нікополь: хроніка подій з журналу бойових дій (фото)

 

To Top