805

[:ru]«Никополь» – «Полтава»: результат игры 18 сентября (видео)[:ua]«Нікополь» – «Полтава»: результат гри 18 вересня (відео)[:]

[:ru]«Никополь» - «Полтава»: результат игры 18 сентября (видео)[:ua]«Нікополь» - «Полтава»: результат гри 18 вересня (відео)[:]

[:ru]Вчера, 18 сентября, футбольный клуб «Никополь» встретился дома на стадионе «Электрометаллург» с соперником из Полтавы. О том, как прошла игра, Nikopolnews сообщает, ссылаясь на ДнепрNews.

«Никополь» сыграл вничью со спортивным клубом «Полтава». Матч завершился со счетом 1:1.

Все голы в матче были забиты во втором тайме. Счет в игре открыли гости на 58-й минуте – отличился Владислав Даниленко. Уже через 3 минуты Валентин Рубчинский сравнял счет с пенальти.

У полтавчан была возможность снова выйти вперед на 63-й минуте, но Евгений Стрельцов не реализовал пенальти. Доигрывать матч хозяевам пришлось в меньшинстве с 83-й минуты – Владимир Киричук получил вторую желтую карточку, которая превратилась для него в красную. Однако никопольчане выстояли.

В 9-ти турах подопечные Александра Поклонского набрали 13 очков и занимают шестое место среди команд группы “Б” Второй лиги чемпионата Украины по футболу. Следующий матч клуб из Никополя проведет против мариупольского «Яруда» в субботу, 25 сентября.

Видео матча ниже:

LIVE | ФК Нікополь - CК Полтава  | ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯLIVE | ФК Нікополь – CК Полтава | ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

ФК “Нікополь” переміг “Кристал” у домашньому матчі

ФК “Нікополь” отримав важливу перемогу у матчі з “Таврією” (відео)

У ФК «Нікополь» четверта перемога поспіль (фото, відео)[:ua]Вчора, 18 вересня, футбольний клуб «Нікополь» зустрівся вдома на стадіоні «Електрометалург» з суперником із Полтави. Про те, як пройшла гра, Nikopolnews повідомляє, посилаючись на ДнепрNews.

«Нікополь» зіграв внічию зі спортивним клубом «Полтава». Матч завершився з рахунком 1:1.

Всі голи в матчі були забиті в другому таймі. Рахунок у грі відкрили гості на 58-й хвилині – відзначився Даниленко. Вже через 3 хвилини Валентин Рубчинський зрівняв рахунок з пенальті.

У полтавчан була можливість знову вийти вперед на 63-й хвилині, але Євген Стрельцов не реалізував пенальті. Догравати матч господарям довелося в меншості з 83-ї хвилини – Володимир Киричук отримав другу жовту картку, яка перетворилася для нього на червону. Однак нікопольці вистояли.

У 9-ти турах підопічні Олександра Поклонського набрали 13 очок і посідають шосте місце серед команд групи “Б” Другої ліги чемпіонату України по футболу. Наступний матч клуб з Нікополя проведе проти маріупольського «Яруда» в суботу, 25 вересня.