865
865

Нікопольців запрошують взяти участь у вшануванні пам’яті жертв Голокосту

Никопольчан приглашают принять участие в чествовании памяти жертв Холокоста

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Нікопольців запрошують взяти участь у заходах, які проводитимуться у місті з цього приводу, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради.

Масовою братською могилою і символом Голокосту в Україні став Бабин Яр. Із вересня 1941 року до кінця вересня 1943-го він був місцем регулярних розстрілів і захоронень, які проводилися військовими і поліцією окупаційної нацистської влади. Близько півтора мільйона євреїв вбиті нацистами на території нашої країни. Це – чверть усіх жертв Голокосту, який є злочином проти всього людства, – нагадують в управлінні гуманітарної політики.

Нікопольців запрошують взяти участь у вшануванні пам’яті жертв Голокосту

Нікопольців запрошують взяти участь у вшануванні пам’яті жертв Голокосту

Ми вшановуємо пам’ять втрачених цінних людських життів, замислюємося про неймовірну рану, нанесену людству, оплакуємо спільноти, які знищено та розсіяно, і обіймаємо тих, хто пережив Голокост і хто сьогодні з нами, продовжуючи бути символом надзвичайної стійкості після всього, що вони пережили. Ті хто вижили і стали свідками глибин зла, нагадують нам про дуже важливі слова: «Ніколи знову». Історія Голокосту назавжди зостанеться незгладним слідом в історії людства, – йдеться в повідомленні.

В закладах культури  управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради 27 січня відбудеться ряд заходів до міжнародного Дня Голокосту, а саме:

  • показ фільму «Облава» у центральній бібліотеці – початок о 13.00,
  • година толерантності «Пам’ять во спасіння»  – центральна дитяча бібліотека – початок о 10.00,

Також о 10.00 відбудеться покладання квітів  до пам’ятного знаку жертвам Голокосту у Нікополі.

Запрошуємо долучитися до загальнонаціональної міжнародної акції «Запали свічку…»  27 січня о 16.00, – закликають в управлінні.

Дитяча бібліотека у Нікополі надає послуги няні: що ще цікавого пропонує заклад (фото)

Нікопольцям розповіли правила поведінки у разі бойових дій

Як у Нікополі відзначають Водохреща (фото)

To Top