1515
1515

Нікополець склав п’ять книжок з історії України цікавого формату (фото, відео)

1 82

Історик з Нікополя, знайомий багатьом городянам, Богдан Стратейчук, продовжує реалізовувати свій проект, мета якого – популяризувати історію України, надати можливість кожному бажаючому ознайомитися з нею, отримати уявлення про основні події минулого нашої держави – від найдавніших часів і до сучасності, не вивчаючи море літератури і не витрачаючи роки.

Раніше Nikopolnews вже писав про намір Богдана видати такі книжки, де у доступній формі з масою ілюстрацій буде подана історія України. Це досить масштабний проект, як для простого історика, який не має мільйонів на рахунку, але нікопольці – народ упертий, і коли є мрія, немає нічого неможливого.

Богдан Стратейчук раніше вже видав дві книжки, присвячені історії Нікопольського краю. На друк однієї з них («Нікополезнавство») ми допомагали йому збирати кошти. Завдяки небайдужості нікопольців, потрібна сума була зібрана, і книга побачила світ. Підручники автор роздав у бібліотеки міста.

Згодом після цієї події Богдан поїхав з Нікополя і наразі проживає у Києві. Там і народилася у нього ідея нового проекту.

Під час карантину як раз було багато вільного часу, і я плідно працював, – каже він.

У червні історик приїздив до Нікополя, і ми зустрілися з ним, щоб дізнатися, як просувається справа. Виявилося, що Богдан вже склав всі п’ять частин підручника з історії України і навіть встиг видати по одному примірнику кожного з них.

2 41

Книжки вийшли дуже гарні. Гортати їх – одне задоволення. А от видати хоча б по сотні екземплярів – задоволення, м’яко кажучи, не з дешевих.

Проте, цього разу автор не просить небайдужих допомогти йому. Розуміє, що у всіх зараз складні часи. Він сподівається, що знайдуться якість інші варіанти, і здійснити задумане вдасться.

7 20

Познайомившись з книжками «в живу» можемо сказати, що це справді дуже гарна ідея – видати їх саме в такому форматі (мало тексту, все коротко і по суті, максимально неупереджено, багато ілюстрацій). Особливо зручно для школярів, які готуються до ЗНО або для людей, які не вивчали історію України у школі і хочуть отримати загальне уявлення про події минулих років.

Книжка Богдана розбита на п’ять частин і охоплює період від стародавніх часів і аж до 2019 року (президентських виборів).

3 37

4 26

5 32

6 21

Сподіваюсь, що знайдуться зацікавлені у виданні книжок, і проект буде реалізовано, – каже Богдан Стратейчук.

Трошки детальніше про своє дітище він розповів на відео нижче:

Бажаємо земляку успіху! Добре, що є люди, які не склали рук навіть у непрості часи, не лежать на дивані, а рухаються вперед, просувають цікаві проекти, прагнучи принести користь. І залишити добрий слід.

To Top