Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
1057
Без категорії
1057

Нікопольський район більше інших постраждав від негоди: ДТЕК залучав важку техніку, щоб ремонтувати мережі

Никопольский район больше

Нікопольський район більше інших постраждав від снігового циклону 28 грудня. Тут було зафіксовано найбільшу кількість відключень електроенергії, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на прес-службу ДТЕК.

Роботи ускладнювалися заледенінням повітряних ліній і непрохідними дорогами, через що чого фахівцям було складно дістатися до пошкоджених ділянок. Тому до робіт залучали важку техніку.

В даний час по всій області без світла залишається близько 9 тисяч клієнтів. Знеструмлено 20 населених пунктів повністю та ще 33 – частково. Роботи тривають. У разі відсутності нових відключень відновлення буде завершено до кінця дня.

«До ліквідації аварій залучено понад 120 наших фахівців та 59 одиниць техніки. Аварійні бригади переведені в посилений режим і докладають максимум зусиль, щоб якнайшвидше повернути світло в будинки наших клієнтів. За останню добу відновили електропостачання у 58 населених пунктів сільської місцевості», — підкреслив генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук.

ДТЕК Дніпровські електромережі нагадує про необхідність дотримання правил електробезпеки:

  • при сильному вітрі не можна перебувати поблизу ліній електропередач;
  • не наближатися до оборванного дроту ближче, ніж на 8-12 метрів, і ні в якому разі не торкатися його;
  • при виявленні на землі обірваних або провисших проводів, відкритих дверей та люків електроустановок, а також пошкоджених опор, прохання повідомляти про це в колл-центр компанії через форму зворотного зв’язку на сайті, за телефонами (056/066/067) 790 99 00, сторінку Facebook або чат-ботв Viber иTelegram.
  • Інформацію про відключення можна перевірити за допомогою чат-бота «ДТЕК Дніпровські електромережі» в Viber иTelegram, а також на сайті компанії в розділі Аварійні відключення. Якщо ваша адресу там є, – енергетики вже знають про відключення і відновлюють електропостачання. Якщо ви не знайшли свою адресу – повідомте про це в колл-центр ДТЕК Дніпровські електромережі.

В Нікополі та районі стало гинути більше людей на пожежах: за рік 18 жертв

Дороги Дніпропетровщини протягом доби розчищали 134 одиниці техніки

32 одиниці техніки та 6 тонн палива: Нікополь готовий до зими – виконком

Наш Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×