2554
2554

[:ru]Украл ключи и обокрал квартиру и сарай 85-летней женщины – в Покрове задержали домушника[:ua]Поцупив ключі і обікрав квартиру та сарай 85-річної жінки – у Покрові затримали домушника[:]

2889310

[:ru]В Покрове полицейские разыскали вора, который обокрал квартиру и сарай местной жительницы, передает Nikopolnews, ссылаясь на Никопольское районное управление полиции.

Мужчина заметил ключи, которые пожилая женщина оставила в замке двери, и забрал их. Потом проследил, когда хозяйки не было дома, обокрал квартиру, а через несколько дней – еще и сарай, расположенный во дворе дома.

11 марта в Покровское отделение полиции поступило сообщение о квартирной краже. 85-летняя потерпевшая рассказала, что пока ее не было дома, неизвестный обворовал ее квартиру. Через несколько дней она снова обратилась в полицию с заявлением о хищении двух велосипедов из сарая.

25 1 1

В ходе розыскных мероприятий полицейские установили личность злоумышленника. Им оказался 32-летний ранее судимый местный житель. Как выяснилось, мужчина заметил связку ключей, которые хозяйка забыла в замке двери и забрал их. Через некоторое время открыл квартиру и вынес две палатки, насос и деньги в сумме почти 1 400 гривен. Полицейские установили, что впоследствии вор еще раз воспользовался ключами и проник в сарай, расположенный во дворе многоэтажки, и похитил оттуда два велосипеда. Похищенные вещи мужчина продал. Правоохранители разыскали и вернули владелице похищенное имущество.

25 2 1

23 марта по согласованию с окружной прокуратурой мужчине сообщили о подозрении в совершении уголовного правонарушения, предусмотренного ч. 3 ст. 185 (кража) Уголовного кодекса Украины.[:ua]У Покрові поліцейські розшукали злодія, який обікрав квартиру та сарай місцевої жительки, передає Nikopolnews, посилаючись на Нікопольське районне управління поліції.

Чоловік помітив ключі, які літня жінка забулась у замку дверей, та забрав їх. Потім прослідкував, коли власниці не було вдома, обікрав оселю, а за декілька днів – ще й сарай, розташований у дворі будинку.

11 березня до Покровського відділення поліції надійшло повідомлення про квартирну крадіжку. 85-річна потерпіла розповіла, що поки її не було вдома, невідомий обікрав її оселю. Через декілька днів вона знову звернулася до поліції із заявою про викрадення двох велосипедів із сараю.

25 1 1

В ході розшукових заходів поліцейські встановили особу зловмисника. Ним виявився 32-річний раніше засуджений місцевий мешканець. Як з’ясувалося,  чоловік помітив в’язку ключів, які власниця забулася в замку дверей та забрав їх. Через деякий час відкрив квартиру і виніс дві палатки, насос та гроші в сумі майже 1 400 гривень. Поліцейські встановили, що згодом крадій ще раз скористався ключами і проник до сараю, розташованому у дворі багатоповерхівки та викрав звідти два велосипеди. Викрадені речі чоловік продав. Правоохоронці розшукали та повернули власниці викрадене майно.

25 2 1

23 березня за погодженням з окружною прокуратурою чоловіку повідомили про підозру у скоєні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.[:]

To Top