Поліцейські громади Нікопольщини відзвітували перед населенням (фото)

олицейские общины Никопольщины отчитались перед населением

Поліцейські громади Нікопольщини звітують перед населенням та органами самоврядування. Про це Nikopolnews розповіли у поліції.

Протягом січня 2022 року поліцейськими офіцерами громади Нікопольського району проведено звіти перед населенням та органами самоврядування про стан дотримання правопорядку на поліцейській дільниці, ужиття заходів щодо підвищення довіри населення, ужитих заходів із запобігання правопорушенням та доведення результатів діяльності на відповідній території за 2021 рік.

photo 2022 01 21 09 43 27 3

В ході проведення звітів поліцейськими офіцерами громади Чеврвоногригорівської, Покровської, Першотравневської територіальної громад доведено до відома присутніх стан криміногенної ситуації на території поліцейської дільниці, відомості про вжиті заходи із запобігання та протидії правопорушенням та підвищення рівня довіри  населення. Зокрема в умовах запровадженого карантину та відповідних карантинних обмежень. Також правоохоронці дали поради, як не стати жертвою злочину чи нещасного випадку. Проводили бесіди і на іншу тематику, яка належить до компетенції поліції.  Здійснено обговорення проблем громади та шляхи їх вирішення, винесено пропозиції щодо покращення безпеки громади.

photo 2022 01 21 09 43 27 4 photo 2022 01 21 09 43 27

Поліцейські громади Нікопольщини Поліцейські громади Нікопольщини Поліцейські громади Нікопольщини

Нікополь увійшов до п’ятірки кращих серед 86 громад області

Скільки у Нікополі витратять на соціальний захист населення у 2022 році

У Нікополі обговорили стратегію розвитку системи охорони здоров’я

To Top