[:ru]Полиция продолжает искать уроженца Никопольщины, пропавшего в апреле[:ua]Поліція продовжує шукати уродженця Нікопольщини, зниклого в квітні[:]

1 58

[:ru]Как сообщал ранее Nikopolnews, в Запорожской области пропал молодой мужчина – уроженец Никопольщины. О нем ничего не известно еще с апреля. Со слов родных, в Запорожской области он работал.

Полиция продолжает поиски и просит помощи. Информацию о пропавшем сегодня обнародовало Никопольское районное управление полиции.

Харік Евгений Сергеевич, 1987 года рождения в апреле 2021 года ушел со своего места проживания в селе Водяное Каменко-Днепровского района Запорожской области и до настоящего времени не вернулся.

Приметы: рост 167 см, волосы короткие, русые, худощавого телосложения.

2705e

Всем, кто обладает любой информацией о местонахождении Харика Евгения Сергеевича просьба сообщить до Никопольского районного управления полиции по телефонам: «102», (095)785 56 85.

У Нікополі зникла 14-річна дівчинка. Допоможвть знайти! (фото)[:ua]Як повідомляв раніше Nikopolnews, у Запорізькій області пропав молодий чоловік – уродженець Нікопольщини. Про нього нічого не відомо ще з квітня. Зі слів рідних, у Запорізькій області він працював.

Поліція продовжує пошуки людини і просить допомоги. Інформацію про зниклого сьогодні оприлюднило Нікопольське районне управління поліції.

Харік Євген Сергійович, 1987 року народження в квітні 2021 року пішов з місця проживання в селі Водяне Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області та до теперішнього часу не повернувся.

Прикмети: зріст 167 см, волосся коротке, русяве, худорлявої статури.

2705e

Всім, хто володіє будь-якою інформацією про місцезнаходження Харіка Євгена Сергійовича, прохання повідомити до Нікопольського районного управління поліції за телефонами: «102», (095)785 56 85.

У Нікополі зникла літня жінка. Допоможіть знайти! (фото)[:]

To Top