[:ru]Умер ребенок, которого сбили на трассе Днепр-Запорожье[:ua]Померла дитина, яку збили на трасі Дніпро-Запоріжжя[:]

images

[:ru]В Днепре умер ребенок, которого сбили на трассе Днепр-Запорожье. Об этом сообщает днепровское издание Наше Місто, передает Nikopolnews.

Напомним, ДТП случилось 22 апреля. В аварии в селе Братское пострадали два ребенка: 12-летние девочка и мальчик. Их доставили в детскую областную больницу на Космической в тяжелом состоянии. До вчерашнего дня не просматривалось никакой позитивной или негативной динамики в плане выздоровления. Врачи делали все возможное, чтобы спасти детей.

Однако, сегодня стало известно, что, к сожалению, мальчик умер.

Напомним, 27-летняя женщина за рулем автомобиля Peugeot сбила детей на пешеходном переходе. Дорогу переходили четверо, двое из них успели отскочить. Очевидцы, которые выкладывали видео последствий ДТП, комментируя его, говорили, что на трассе лежит детский рюкзак. Вероятно, дети шли со школы. Также, согласно сообщениям местных жителей в социальных сетях, люди давно уже просят власть обустроить здесь безопасный пешеходный переход, ведь детям, чтобы добраться до места учебы, приходится регулярно пересекать трассу с очень оживленным движением.

DTP 1

Водителя задержали полицейские.

188015 b

 [:ua]У Дніпрі померла дитина, яку збили на трасі Дніпро-Запоріжжя. Про це повідомляє дніпровське видання Наше Місто, передає Nikopolnews.

Нагадаємо, ДТП сталася 22 квітня. В аварії в селі Братське постраждали двоє дітей: 12-річні дівчинка і хлопчик. Їх доставили в дитячу обласну лікарню на Космічній у важкому стані. До вчорашнього дня не було ніякої позитивної або негативної динаміки в плані одужання. Лікарі робили все можливе, щоб врятувати дітей.

Однак, сьогодні стало відомо, що, на жаль, хлопчик помер.

Нагадаємо, 27-річна жінка за кермом автомобіля Peugeot збила дітей на пішохідному переході. Дорогу переходили четверо, двоє з них встигли відскочити. Очевидці, які викладали відео наслідків ДТП, коментуючи його, говорили, що на трасі лежить дитячий рюкзак. Вірогідно, діти йшли зі школи. Також, згідно повідомлень місцевих мешканців у соціальних мережах, люди давно вже просять владу облаштувати тут безпечний пішохідний перехід, адже дітям, щоб дістатися до місця навчання, доводиться регулярно пересікати трасу із дуже жвавим рухом.

DTP 1 1

Водія затримали поліцейські.

188015 b 1[:]

To Top