5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

976
Без категорії
976

Робота фотографа з Нікополя стала кращою вуличною фотографією грудня!

Робота фотографа з Нікополя Артема Тульчинського була визнана кращою вуличною фотографією останнього місяця 2021 року. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на reporters.media.

Артем Тульчинський назвав свою перемогу найкращим подарунком до Нового року. Окрім визнання він отримав від організаторів конкурсу книгу –  “The Ballad of Sexual Dependancy” by Nan Goldin (Книга – сповідь, візуальний щоденник).

Фейсбук-спільнота «Українська вулична фотографія» об’єднує фотографів зі спільною пристрастю до стріт-фото. Разом вони творять візуальний архів життя сучасної України та українців. Щомісяця модератори групи спільно з редакцією Reporters обирають найкращу світлину. У грудні відзначили нікопольського фотографа Артема Тульчинського.

Робота фотографа з Нікополя стала кращою вуличною фотографією грудня

Робота фотографа з Нікополя стала кращою вуличною фотографією грудня

Автор роботи розповів:

«Це фото я зробив наприкінці листопада на набережній Нікополя. Зазвичай чимало людей рибалять тут з міської дамби. Я часто знімаю набережну, більшість моїх фото зроблені саме там. Якимось чином це місце живить мене своєю енергією. Того дня я опинився там через туман, який буває у Нікополі нечасто, але дозволяє побачити звичні місця незвичними.

На дамбі я давно помітив чагарники доволі дивної форми. Не раз їх фотографував, утім, щоразу кадрові чогось бракувало — людини, світла. Але того дня все склалося: у центрі кадру — людина в чагарнику, рибалки зі своїми схожими на гілки вудками доповнюють світлину. Мені подобається така взаємодія у кадрі, а туман підсилює настрій фото. Впевнений: якби зробив це фото у сонячний день, воно би не склалося.

Я люблю, коли фотографія дає можливість глядачеві пофантазувати самому, спершись на деталі, про які автор може й гадки не мати. Людині властиве раціональне мислення, бажання осмислити все, що відбувається навколо, побудувати логічний ланцюжок. Але, знімаючи, я керуюсь власними відчуттями та інстинктами. І для мене це фото передусім про настрій і взаємодію людини і природи».

Nikopolnews вітає земляка, бажає натхнення і нових звершень.

Як виглядає засніжений Нікополь вранці 23 грудня (фото)

Як виглядає Нікополь під білим покривалом грудня (фото)

Акції в АТБ Нікополя з 30 грудня до 5 січня “7 днів”

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×