1813
1813

[:ru]Разорвало на части: на Днепропетровщине мужчина подорвался на снаряде[:ua]Розірвало на шматки: на Дніпропетровщині чоловік підірвався на снаряді[:]

photo 2021 07 06 21 22 03

[:ru]На Днепропетровщине произошла трагедия. При взрыве старого боеприпаса погиб мужчина, сообщает Nikopolnews, ссылаясь на Наше місто.

Трагедия случилась в селе Новолатовка Широковского района. Мужчина подорвался на артиллерийском снаряде времен Второй мировой войны.

Взрыв прогремел на территории частного дома около восьми вечера. Согласно информации, 33-летний мужчина разрезал кусок железа, чтобы сдать потом на металлолом.

Куском железа оказался артиллерийский снаряд 120-калибра. Мужчина нашел его в поле во время культивации.

От взрыва мужчину разорвало на части осколками крупнокалиберного снаряда.

photo 2021 07 06 21 22 02

На месте работали полицейские и взрывотехники.

photo 2021 07 06 21 22 04

Информацию подтверждают в МЧС.

6-го июля в 19:00 в Службу спасения «101» поступило от сотрудников полиции сообщение, что в Криворожском районе Новолатовской сельской территориальной общины селе Новолатовка на улице Вишневая (территория частного домовладения произошел взрыв неустановленного предмета, в результате чего погиб 1 человек. Прибыв на место происшествия, специалисты ГСЧС установили, что во дворе жилого дома мужчина (1988 года рождения) осуществлял разборку взрывоопасного предмета (ориентировочно устаревший артиллерийский снаряд АС-152мм), который взорвался, гражданин погиб на месте происшествия. Возгорания и разрушений конструкций дома не было, – информируют спасатели.

Не трогайте взрывоопасные предметы! – обращаются к гражданам сотрудники МЧС.

С начала года пиротехническими подразделениями Главного управления ГСЧС Украины в Днепропетровской области осуществлено более 230 выездов и уничтожено свыше 6400 взрывоопасных предметов.

Взрывоопасные предметы представляют угрозу жизни человека и окружающих. К ним относят: артиллерийские снаряды, реактивные и инженерные мины, авиабомбы, взрыватели, ручные гранаты, патроны разных видов.

Их можно обнаружить на земле в лесу, на поле после размыва почвы дождевыми водами, а также на дне рек.

Если вы наткнулись на неизвестные предметы, похожие на взрывоопасные необходимо придерживаться определенных правил, чтобы уберечь от опасности себя и окружающих, а именно:

 • не трогайте, не перемещайте находку;
 • зафиксируйте точное время, когда она была обнаружена;
 • отгородите место, где находится подозрительный предмет;
 • отведите людей подальше от подозрительной находки;
 • прекратите любые работы в районе опасного места;
 • организуйте временную охрану опасного места к приезду специально подготовленных специалистов и не допускайте туда посторонних лиц;
 • о находке взрывоопасного предмета необходимо немедленно сообщить в Службу спасения «101» или в полицию по номеру «102».

Запомните! Обнаруженный взрывоопасный предмет нельзя трогать – это очень опасно.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

На Дніпропетровщині, рятуючи подругу, потонула 12-річна дівчинка

У Нікополі літній чоловік наклав на себе руки, вистрибнувши з вікна лікарні – ЗМІ

Пожежна частина Нікополя запрошує на роботу[:ua]На Дніпропетровщині сталася трагедія. Під час вибуху застарілого боєприпасу загинув чоловік, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Наше місто.

Трагедія трапилася в селі Новолатовка Широківського району. Чоловік підірвався на артилерійському снаряді часів Другої світової війни.

Вибух прогримів на території приватного будинку близько восьмої вечора. Згідно інформації, 33-річний чоловік розрізав шматок заліза, щоб потім здати на металобрухт.

Шматком заліза виявився артилерійський снаряд 120-калібру. Чоловік знайшов його в полі під час культивації.

Від вибуху чоловіка розірвало на частини осколками великокаліберного снаряда.

photo 2021 07 06 21 22 02

На місці працювали правоохоронці та вибухотехніки.

photo 2021 07 06 21 22 04

Інформацію підтверджують у МНС.

6-го липня о 19:00 до Служби порятунку «101» надійшло від співробітників поліції повідомлення, що у Криворізькому районі Новолатівської сільської територіальної громади селі Новолатівка на вулиці Вишнева (територія приватного домоволодіння) стався вибух невстановленого предмету, внаслідок чого загинула 1 особа. Прибувши на місце події фахівці ДСНС встановили, що на подвір’ї житлового будинку чоловік (1988 року народження) здійснював розбирання вибухонебезпечного предмету (орієнтовно застарілий артилерійський снаряд АС-152мм), який вибухнув, громадянин загинув на місці події. Загоряння та руйнацій конструкцій будинку не було, – інформують рятівники.

Не чіпайте вибухонебезпечні предмети! –  звертаються до громадян МНС-ники.

З початку року піротехнічними підрозділами Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області здійснено більше 230 виїздів та знищено понад 6400 вибухонебезпечних предметів.

Вибухонебезпечні предмети становлять загрозу життю людини та оточуючих. До них відносять: артилерійські снаряди, реактивні та інженерні міни, авіабомби, детонатори, ручні гранати, набої різних видів.

Їх можна виявити на землі у лісі, на полі після розмиву ґрунту дощовими водами, а також на дні річок.

Якщо ви натрапили на невідомі предмети, що схожі на вибухонебезпечні необхідно дотримуватись певних правил, щоб уберегти від небезпеки себе та оточуючих, а саме:

 • не чіпайте, не рухайте знахідку;
 • зафіксуйте точний час, коли вона була виявлена;
 • відгородіть місце, де знаходиться підозрілий предмет;
 • відведіть подалі людей від підозрілої знахідки;
 • припиніть будь-які роботи в районі небезпечного місця;
 • організуйте тимчасову охорону небезпечного місця до приїзду спеціально підготовлених фахівців та не допускайте туди сторонніх осіб;
 • про знахідку вибухонебезпечного предмета необхідно ТЕРМІНОВО повідомити до Cлужби порятунку «101» чи до поліції за номером «102».

Запам’ятайте! Виявлений вибухонебезпечний предмет, не можна торкатися – це дуже небезпечно.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

На Дніпропетровщині, рятуючи подругу, потонула 12-річна дівчинка

У Нікополі літній чоловік наклав на себе руки, вистрибнувши з вікна лікарні – ЗМІ

Пожежна частина Нікополя запрошує на роботу[:]

To Top