5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

978
Без категорії
978

[:ru]Сохранить историческую брусчатку: в Марганце готовят обращение в горсовет[:ua]Зберегти історичну бруківку: у Марганці готують звернення до міськради[:]

[:ru]В Марганце общество «Марганец туристический» готовит обращение в городской совет, чтобы сохранить историческую каменную мостовую на дорогах города и удалить с некоторых улиц асфальт, который ее закрывает.

Об этом в эфире Украинского радио Днепр сообщил председатель общества «Марганец туристический», директор Марганецкого городского краеведческого музея Марьян Корбут, передает Суспільне, информирует Nikopolnews.

За его словам, в Марганце насчитывается около 30 дорог, вымощенных исторической каменной брусчаткой. Историки пытаются их сохранить и считают их интересными для туристов.

Также, как рассказал Марьян Корбут, общество «Марганец туристический» разработало карту города, где обозначили практически все улицы, выложенные камнем. Он считает, что каменные дороги – это качественно и красиво, кроме того, это часть исторического наследия, которую надо сохранить.

«Мы заботимся о развитии инфраструктуры и комфортном передвижение горожан, водителей и пешеходов, поэтому считаем, что асфальт нужно снимать только на небольших улочках нашего города. Кроме того, важно создать, в таких местах, кроме каменной дороги, асфальтовые дорожки для комфортного передвижения родителей с колясками и пожилых людей. Установить информационные показатели и указать, в каких именно годах была построена конкретная дорога», сказал он.

Секретарь Марганецкого городского совета Анатолий Деркач прокомментировал предложение общественности в соцсети.

Он отметил, что следует заниматься сохранением таких каменных улочек.

«Я считаю, что нужно, если мы можем, все сохранить. Но нужно все считать и все обдумать», написал он.

Фото: Марганец туристический[:ua]У Марганці товариство «Марганець туристичний» готує звернення до міської ради, аби зберегти історичну кам’яну бруківку на дорогах міста та видалити з деяких вулиць асфальт, який її закриває.

Про це в ефірі Українського радіо Дніпро повідомив голова товариства «Марганець туристичний», директор Марганецького міського краєзнавчого музею Мар’ян Корбут, передає Суспільне, інформує Nikopolnews.

За його словами, у Марганці налічується близько 30 доріг, вимощених історичною кам’яною бруківкою. Історики намагаються їх зберегти та вважають їх цікавими для туристів.

Також, як розповів Мар’ян Корбут, товариство «Марганець туристичний» розробило мапу міста, де позначили практично всі вулиці, викладені каменем. Він вважає, що кам’яні дороги – це якісно та гарно, окрім того, це частина історичної спадщини, яку треба зберегти.

«Ми піклуємось про розвиток інфраструктури та комфортне пересування містян, водіїв та пішоходів, тому вважаємо, що асфальт потрібно знімати лише на невеликих вуличках нашого міста. Крім того, важливо створити в таких місцях, опріч кам’яної дороги, асфальтові доріжки для комфортного пересування батьків з візочками та людей похилого віку. Встановити інформаційні показники та вказати, в яких саме роках було побудовану конкретну дорогу»,сказав він.

Секретар Марганецької міської ради Анатолій Деркач прокоментував пропозицію товариства у соцмережі.

Він зазначив, що варто займатись збереженням таких кам’яних вуличок.

«Я вважаю, що потрібно, якщо ми можемо, все зберегти. Але потрібно все рахувати і все обдумати»,написав він.

Фото: “Марганець туристичний”[:]

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×