1188
1188

Система охорони здоров’я у Нікополі: містян запрошують взяти участь в обговоренні стратегії її розвитку до 2027 року

Система здравоохранения в Никополе

Система охорони здоров’я у Нікополі – як вона буде розвиватися у найближчі 5 років?  Стратегію до 2027 року вже розробили. Нікопольців запрошують взяти участь у її обговоренні. Відповідне оголошення з’явилося на офіційному сайті Нікопольської міської ради, передає Nikopolnews.

Зазначається, що розробники стратегії розвитку системи охорони здоров’я у Нікополі намагалися врахувати у ній основні виклики, а саме:

  • реформа децентралізації,
  • реформа охорони здоров’я,
  • демографічні зміни,
  • зміна клімату,
  • сучасні виклики у вигляді карантинних обмежень.

При розробці Стратегії були використані дані статистичних та інформаційних звітів, взяті до уваги матеріали опитувань жителів та медичних працівників, інші джерела інформації та даних, наявних на місцевому рівні.

Стратегію розвитку системи охорони здоров’я територіальної громади м. Нікополя на період до 2027 року було розроблено в рамках Програми «Перспективи розвитку східних регіонів України», яка діє за дорученням Уряду Німеччини, за підтримки Проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України» та за участі експертів Міжнародного благодійного фонду «АІСМ Україна», які консультували та підтримували робочу групу в процесі стратегічного планування.

Під час громадських обговорень розробники розраховують на зауваження, коментарі та пропозиції, які дозволять доповнити або розширити пріоритети розвитку системи охорони здоров’я нашої громади, включаючи конкретні заходи виконання Стратегії.

Пропозиції до проєкту Стратегії із зазначенням контактних даних приймаються в електронному вигляді до 10 січня 2022 року на електронну адресу: doroshenko.nikopol.cityhall@gmail.com.

У темі електронного повідомлення просять зазначити: “Пропозиції до проекту Стратегії”.

Всі отримані пропозиції будуть опрацьовані та систематизовані Робочою групою і передані на розгляд сесії Нікопольської міської ради для затвердження.

З проектом Стратегії можна ознайомитись ТУТ.

8fec76403cdb80bae15cf6ab854e1d50 L

Система охорони здоров’я у Нікополі розвиватиметься згідно стратегії

У Нікополі перейменують декілька вулиць і дадуть назви скверам: список

У Нікополі скликають сесію міської ради: прийматимуть бюджет

Четверо дітей з Нікополя пройшли до фіналу обласного конкурсу “Z_efir” і візьмуть участь у гала-концерті

To Top