Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
1306
Без категорії
1306

[:ru]Стало известно, сколько никопольчане задолжали за газ[:ua]Стало відомо, скільки нікопольці заборгували за газ[:]

[:ru]Стало известно, сколько никопольчане задолжали за газ[:ua]Стало відомо, скільки нікопольці заборгували за газ[:]

[:ru]Более 423 млн грн задолжали клиенты ООО «Днепропетровскгаз Сбыт» за использованное голубое топливо. Об этом Nikopolnews сообщили в пресс-службе компании

Самый низкий уровень расчетов у жителей Днепра – 147 млн грн долга. Криворожане задолжали за газ 62 млн грн. Долг жителей Каменского составляет более 45 млн грн. Никополь же занимает четвертую строчку этого «хит-парада». Его жители задолжали поставщику 16 миллионов гривен.

В «Днепропетровскгазе» отмечают, что рассчитываться за газ нужно своевременно – ежемесячно до 25 числа. Иначе в перспективе потребителей ждет судебная тяжба и принудительное взыскание неуплаченных сумм. Кроме того, граждане, которые получают субсидию и имеющие долги, рискуют потерять государственную помощь. Сейчас почти 4 тыс клиентов-субсидиантов уже в течение 3 месяцев не платят за голубое топливо. Информацию о таких злостных неплательщиков специалисты компании направляют в органы социальной защиты населения.

Чтобы не накапливать долги в будущем, специалисты ООО «Днепропетровскгаз Сбыт» советуют подключить тариф «Твой газ Равномерный платеж». Главное преимущество этого коммерческого предложения – отсутствие чрезмерных сумм в платежках во время холодов, когда потребители используют больше энергоресурс и накапливают долги. Узнать больше о тарифе и найти калькулятор для расчета суммы ежемесячного платежа можно ПО ССЫЛКЕ.

В ООО «Днепропетровскгаз Сбыт» благодарят всех потребителей, которые придерживаются платежной дисциплины и ежемесячно рассчитываются за голубое топливо.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

Нерестовый запрет закончилася: сколько нарушений выявили на Днепропетровщине (фото)[:ua]Понад 423 млн грн заборгували клієнти ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» за використане блакитне паливо. Про це Nikopolnews повідомили у пресслужбі компанії

Найнижчий рівень розрахунків у жителів Дніпра – 147 млн грн боргу. Криворіжці заборгували за газ 62 млн грн. Борг мешканців Кам’янського складає понад 45 млн грн. Нікополь же займає четверту сходинку цього «хіт-параду». Його мешканці заборгували постачальнику 16 мільйонів гривень.

У «Дніпропетровськгазі» наголошують, що розраховуватися за газ потрібно вчасно – щомісяця до 25 числа. Інакше у перспективі на споживачів чекає судова тяганина та примусове стягнення несплачених сум. Крім того, громадяни, які отримують субсидію і мають борги, ризикують втратити державну допомогу. Нині майже 4 тис клієнтів-субсидіантів вже протягом 3 місяців не сплачують за блакитне паливо.  Інформацію про таких злісних неплатників спеціалісти компанії надсилають до органів соціального захисту населення.

Щоб не накопичувати борги у майбутньому, фахівці ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» радять підключити тариф «Твій газ Рівномірний платіж». Головна перевага цієї комерційної пропозиції – відсутність надмірних сум у платіжках під час холодів, коли споживачі використовують найбільше енергоресурсу і накопичують борги. Дізнатися більше про тариф та знайти калькулятор для обчислення суми щомісячного платежу можна ЗА ПОСИЛАННЯМ.

У ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» дякують усім споживачам, які дотримуються платіжної дисципліни та щомісяця розраховуються за блакитне паливо.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Нерестова заборона скінчилася: скільки порушень виявили на Дніпропетровщині (фото)[:]

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×