Святий Миколай 19 грудня вітає усіх діточок, а вони з нетерпінням чекають подарунків від нього, стараючись бути слухняними і чемними. Не оминув у цьому році чарівник і тих, хто щойно народився на світ, завітавши до Нікопольського пологового будинку.
У світлий і радісний день атмосфера тут була по-справжньому святковою. Її створили співробітники закладу і благодійники.
За традицією з Днем святого Миколая привітали новонароджених малюків і їх батьків. Про це розповіла директор пологового будинку Лідія Білик, і оприлюднила зворушливі фото, передає Niklopolnews. Родини отримали подарунки для крихіток, які щойно з’явилися на світ.
Лідія Білик подякувала за підтримку в організації свята благодійний фонд «Нове життя».
Бажаємо світлого щастя і доброї дороги до успіху, здійснення заповітних бажань і щирих сподівань, неймовірного щастя в житті та вірного кохання, міцного здоров’я і домашнього затишку, – написала Лідія Білик.
Nikopolnews приєднується до побажань. Хай ростуть дітки здоровими і щасливими – на радість своїм батькам.
![Святий Миколай завітав до Нікопольського пологового будинку (фото) 23 Нікопольського пологового будинку](https://nikopol.nikopolnews.net/wp-content/uploads/2021/12/269598955_1590701671272023_3484566353136736010_n.jpg)
Святий Миколай завітав до Нікопольського пологового будинку
У Нікополі привітали із зимовими святами дітей загиблих воїнів (фото)
9 маловідомих фактів про Святого Миколая, і чому він був заборонений у СРСР
1000 гривень і гостинець: у Нікополі старенька розчулила своїм добрим вчинком