1678
1678

[:ru]В Днепре депутата зарезали за сделанное замечание[:ua]У Дніпрі депутата зарізали за зроблене зауваження[:]

1 52 1

[:ru]В Днепре молодой мужчина погиб от ножевого ранения возле собственного дома. Его подрезали незнакомцы, которым он сделал замечание. Погибшим оказался депутат райсовета, сообщает Nikopolnews, ссылаясь на Днепр Час.

19 июля около 6 утра в Днепре на улице Саранской возле дома №10 мужчину ударили ножом в живот, он умер до приезда скорой помощи.

В полицию о случившемся сообщила жена умершего. С ее слов, мужчина вышел во двор, чтобы сделать замечание паре, которая сидела на лавочке у дома и громко себя вела. Нарушители общественного порядка быстро ушли с места происшествия, а мужа женщина нашла с ножевым ранением живота.

1 600

На месте работали наряды УПП в Днепропетровской области, следственно-оперативная группа ОП, кинологическая служба. Все детали происшествия будет устанавливать следователь.

Позже выяснилось, что 35-летний Носов Вячеслав Антонович был депутатом Днепровского райсовета.

«При трагических обстоятельствах, преждевременно, на 36-м году, оборвалась жизнь депутата Днепровского районного совета VIII созыва Носова Вячеслава Антоновича. Активный и жизнерадостный молодой человек, заботливый отец, который еще только начинал строить свою жизнь, вдыхал каждую его минуту полной грудью, радовал своих родных, близких и друзей, мечтал, любил», — сообщают в райсовете.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

У Дніпрі водій тричі переїхав жінку і втік

У Дніпрі жінка на декілька діб застрягла в туалеті

Під Дніпром закохана пара підлітків наковталася пігулок[:ua]У Дніпрі молодий чоловік загинув від ножового поранення біля власного будинку. Його підрізали незнайомці, яким він зробив зауваження. Загиблим виявився депутат райради, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Дніпро Час

19 липня близько 6 ранку в Дніпрі на вулиці Саранській біля будинку №10 чоловіка вдарили ножем у живіт, він помер до приїзду швидкої допомоги.

У поліцію про те, що трапилося, повідомила дружина померлого. З її слів, чоловік вийшов у двір, щоб зробити зауваження парі, яка сиділа на лавочці біля будинку і голосно себе поводила. Порушники громадського порядку швидко пішли з місця події, а чоловіка жінка знайшла з ножовим пораненням живота.

1 600

На місці працювали наряди УПП в Дніпропетровській області, слідчо-оперативна група ВП, кінологічна служба. Всі деталі події буде встановлювати слідчий.

Пізніше з’ясувалося, що 35-річний Носов В’ячеслав Антонович був депутатом Днвпровської райради.

«При трагічних обставинах, передчасно, на 36-му році обірвалося життя депутата Дніпровської районної ради VIII скликання Носова В’ячеслава Антоновича. Активний і життєрадісний молодий чоловік, турботливий батько, який ще тільки починав будувати своє життя, вдихав кожну його хвилину на повні груди, радував своїх рідних, близьких і друзів, мріяв, любив», — повідомляють у райраді.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Дніпрі водій тричі переїхав жінку і втік

У Дніпрі жінка на декілька діб застрягла в туалеті

Під Дніпром закохана пара підлітків наковталася пігулок[:]

To Top