1434
1434

[:ru]В Днепре мать убила полуторагодовалого сына[:ua]У Дніпрі мати вбила півторарічну дитину[:]

regnum picture 16060372992036880 normal

[:ru]В Днепре произошла жуткая трагедия.  Мать убила своего маленького ребенка, вколов ему сильнодействующее лекарство. Женщину будут судить. Об этом происшествии сообщает Национальная полиция в Днепропетровской области, передает Nikopolnews.

Трагедия в одной из днепровских семей разыгралась вчера. 9 сентября, в детскую клиническую больницу доставили полуторагодовалого ребенка с резким медикаментозным отравлением. Врачи не смогли спасти малыша. Полиция по факту убийства ребенка возбудила уголовное дело.

Сообщается, что 39-летняя мать ребенка решила покончить жизнь самоубийством и уколола сильнодействующие лекарства себе и своему сыну в возрасте 1 год 7 месяцев.

Сообщение в полицию поступило 9 сентября от медиков одной из местных больниц. По их словам, к ним доставили ребенка с диагнозом острое отравление лекарственными препаратами.

Как выяснили правоохранители, бабушка первой пришла в квартиру и увидела дочь с внуком без сознания. Также пожилая женщина обнаружила остатки медикаментов и предсмертную записку. Она сразу вызвала скорую и пыталась реанимировать ребенка. К сожалению, в больнице мальчик умер.

39-летняя женщина сейчас находится в медицинском учреждении.

По данному факту следователи отделения полиции № 4 открыли уголовное производство по ч. 2 п. 2 ст. 115 Уголовного кодекса Украины (умышленное убийство малолетнего ребенка).

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

У Дніпрі в «швидкій» померла дитина: не вистачило 2-х хвилин – ЗМІ

У Дніпрі батько на авто збив сина на мопеді

У Дніпрі стався вибух у квартирі: загинули люди (фото)[:ua]У Дніпрі сталася страшна трагедія. Мати вбила свою маленьку дитину, вколов їй сильнодіючі ліки. Жінку судитимуть. Про цю подію повідомляє Національна поліція в Дніпропетровській області, передає Nikopolnews.

Трагедія в одній із дніпровських сімей розігралася вчора. 9 вересня, у дитячу клінічну лікарню доставили півторарічну дитину з гострим медикаментозним отруєнням. Лікарі не змогли врятувати малюка. Поліція за фактом вбивства дитини порушила кримінальну справу.

Повідомляється, що 39-річна мати дитини вирішила покінчити життя самогубством і вколола сильнодіючі ліки собі і своєму синові у віці 1 рік 7 місяців.

Повідомлення в поліцію надійшло 9 вересня від медиків однієї з місцевих лікарень. За їх словами, до них доставили дитину з діагнозом гостре отруєння лікарськими препаратами.

Як з’ясували правоохоронці, бабуся першою прийшла в квартиру і побачила дочку з онуком без свідомості. Також літня жінка виявила залишки медикаментів і передсмертну записку. Вона одразу викликала швидку і намагалася реанімувати дитину. На жаль, у лікарні хлопчик помер.

39-річна жінка зараз перебуває в медичній установі.

За даним фактом слідчі відділення поліції № 4 відкрили кримінальне провадження за 2 ч. п. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство малолітньої дитини).

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Дніпрі в «швидкій» померла дитина: не вистачило 2-х хвилин – ЗМІ

У Дніпрі батько на авто збив сіна на мопеді

У Дніпрі стався вибух у квартирі: загинули люди (фото)
[:]

To Top