[:ru]В Днепре на «зебре» сбили насмерть ребенка с собакой (фото)[:ua]У Дніпрі на “зебрі” збили насмерть дитину з собакою (фото)[:]

2 18

[:ru]В Днепре сбили ребенка с собакой, которые шли по пешеходному переходу. Об этом Nikopolnews сообщает, ссылаясь на издание «Відкритий» и ряд других местных СМИ.

Страшное ДТП произошло сегодня, 14 октября, на улице Календарной на Игрени. По словам очевидцев, автомобиль ВАЗ на большой скорости объезжал маршрутку, остановившуюся, чтобы высадить пассажиров. В это время по «зебре» шел 14-летний мальчик с собакой. Водитель легковушки наехал на пешеходов. После этого машина продолжала движение еще метров 100. Неизвестно, то ли водитель хотел скрыться, то ли долго не мог остановить авто.

3 7

Собака погибла на месте. Прибывшие на место происшествия медики начали реанимировать ребенка, и им удалось запустить его сердце.

1 63

4 5

После этого мальчика отвезли в больницу. К сожалению, спасти ребенка не удалось – он умер.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

Видео момента: в Никополе сбили женщину на «зебре»

В больнице Днепра умер двухлетний мальчик, который упал с дивана

В Днепре на улице нашли 4-летнего мальчика в одной пижаме[:ua]У Дніпрі збили дитину з собакою, які йшли по пішохідному переходу. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на видання «Відкритий» і ряд інших місцевих ЗМІ.

Страшна ДТП сталася сьогодні, 14 жовтня, на вулиці Календарній на Ігрені. За словами очевидців, автомобіль ВАЗ на великій швидкості об’їжджав маршрутку, яка зупинилася, щоб висадити пасажирів. В цей момент по «зебрі» йшов 14-річний хлопчик з собакою. Водій легковика наїхав на пішоходів. Після цього машина продовжувала рух ще метрів 100. Невідомо, чи то водій хотів втекти, то довго не міг зупинити авто.

3 7

Собака загинула на місці. Прибулі на місце події медики почали реанімувати дитину, і їм вдалося запустити серце.

1 63

4 5

Після цього хлопчика відвезли до лікарні. На жаль, врятувати дитину не вдалося – вона померла.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Відео моменту: у Нікополі збили жінку на «зебрі»

У лікарні Дніпра помер дворічний хлопчик, який впав з дивана

У Дніпрі на вулиці знайшли 4-річного хлопчика в одній піжамі[:]

To Top