706
706

У Дніпро ОДА нагородили переможців конкурсу Z_efir: серед них є нікопольці

конкурса Z_efir

У Дніпро ОДА пройшла церемонія нагородження переможців обласного конкурсу Z_efir. Серед найкращих – і нікопольці, повідомляє Nikopolnews.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що четверо юних мешканців Нікополя потрапили до фіналу мистецького конкурсу. Це вокалісти: Микита Хвастунов, Варвара Журба і Дарина Андрус, а також Кіра Кузьменко, яка брала участь у категорії «інструментальний жанр».

Потрапити до фіналу, а тим паче зайняти призові місця  юним талантам було непросто. Адже участь у Z_efir взяли, на хвилиночку, 20 тисяч дітей з усієї Дніпропетровської області! Конкуренція просто шалена.

Фіналістів та переможців нагородили в облдержадміністрації 17 грудня. Тисячна зала наповнилася юними зірочками. Лауреати презентували власні номери зі сцени наживо. Понад 200 учасників гала-концерту привітала заступниця голови ОДА Ольга Горб, повідомляють у Дніпро ОДА.

«У цій залі – найталановитіші зірочки Дніпропетровщини. Хлопці та дівчата креативного, драйвового, цікавого Z-покоління. Цьогоріч журі мало надскладне завдання: обирати кращих у форматі онлайн. Переглянули понад 1,5 тисячі заявок від колективів та солістів. Потім був другий тур, полуфінал і фінал. І ось нарешті – довгоочікуваний завершальний гала-концерт. Вітаємо наших переможців та призерів! Ви – найкращі!»,– сказала Ольга Горб

1 69

Ольга Горб

.Учасники фесту «Z_ефір» змагалися у 4-х жанрах та у двох вікових категоріях: 5-10 та 11-16 років.

Серед вокалістів кращими стали Мирослава Воробейчик із Кривого Рогу, Варвара Журба із Нікополя, дитячий хор «COLOR MUSIC» із Дніпра та криворізький колектив «Дитячий світ».

конкурсу Z_efir

Варвара Журба – 1 місце конкурсу Z_еfir-2021

“Ой, ходить сон” – з цією композицією Варвара Журба пройшла відбір в одному з турів конкурсу: відео

Друге місце серед вокалістів теж у Нікополя – його завоювала Дарина Андрус.

конкурсу Z_efir

Дарина Андрус – 2 місце

Зазначимо, що дівчата з Нікополя обійшли близько тисячі конкурентів – саме стільки було учасників-вокалістів у цьому році.

конкурсу Z_efir

Дарина Андрус і Варвара Журба – переможниці обласного конкурсу. Обидві – вихованки зразкової вокальної студії “РінСен” (керівник – Ірина Ковальська)

У хореографії найкращими визнали номери Софії Луніної із Дніпра, Діани Кім із Апостолового, дніпровського народного ансамбля «Колесо» та криворізького художнього колективу «Ювента».

В інструментальному жанрі першість здобули Юрій Прогонний та Данило Олейниченко з Павлограду, ансамбль «Юні віртуози» з Обухівки, оркестр “Tutti” з Дніпра.

В оригінальному жанрі переможцями стали Максим Науменко з Покровського та Емма Кудла з Кривого Рогу.

Загалом нагороди отримали 42 лауреати «Z_ефіру»-2021. В окремій номінації «Гордість» відзначили два колективи за винятковий талант і майстерність. Це багаторазові переможці обласного фесту, танцювальні ансамблі «Юність» із Павлограду та «Сюрприз» із Дніпра.

Обласний фест «Z_ефір»-2021 стартував у березні. Учасниками стали майже 20 тис дітей від 5 до 16 років. Відбір кращих відбувався у декілька етапів онлайн. Переможцями визнали 14 колективів та солістів.

Більше фото з Гала-концерту конкурсу Z_efir від Дніпро ОДА – нижче:

конкурсу Z_efir

3 18

4 11

5 12

6 8

7 9

8 10

9 4

10 4

11 5

12 5

14 3

15 3

16 3

17 2

18 2

конкурсу Z_efir

конкурсу Z_efir

конкурсу Z_efir

конкурсу Z_efir

конкурсу Z_efir

конкурсу Z_efir

конкурсу Z_efir

конкурсу Z_efir

Четверо дітей з Нікополя пройшли до фіналу обласного конкурсу “Z_efir” і візьмуть участь у гала-концерті

Студент з Нікополя переміг у обласному турі конкурсу на знання української мови імені Петра Яцика

“Ялинка” у шапці, з макаронів і конструктора: у Нікополі Інтерпайп проводить конкурс креативних “ялинок” (фото)

 

 

To Top