1164
1164

[:ru]В Каменском отец 5 лет насиловал своих детей[:ua]У Кам’янському батько 5 років гвалтував своїх дітей[:]

2191639

[:ru]В Каменском трое несовершеннолетних детей в течение 5 лет подвергались сексуальному насилию со стороны родного отца – 44-летнего местного жителя, сообщает, ссылаясь на собственные источники издание Днепр Час, передает Nikopolnews.

Как стало известно журналистам, вечером 31 июля в полицию с заявлением обратилась  бывшая жена подозреваемого, мама пострадавших подростков, которым сейчас исполнилось 12, 14 и 17 лет. Мужчина вступал с ними в половую связь естественным и неестественным путем у себя дома.

Первое преступление произошло в 2016 году. Сам мужчина обвинение экс-супруги комментировать отказался.

По данному факту в полиции открыли уголовное производство по ч. 4 ст. 152 УК Украины (изнасилование лица, не достигшего 14 лет).

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

Відео моменту: чоловіка насмерть збили біля “зебри” у Кам’янському

Під Дніпром закохана пара підлітків наковталася пігулок

Новые подробности убийства 2-летнего Миши: резник требовал у матери деньги за жизнь детей (видео)[:ua]У Кам’янському троє неповнолітніх дітей протягом 5 років піддавалися сексуальному насильству з боку рідного батька – 44-річного місцевого жителя, повідомляє, посилаючись на власні джерела видання Дніпро Час, передає Nikopolnews.

Як стало відомо журналістам, ввечері 31 липня в поліцію із заявою звернулася колишня дружина підозрюваного, мама постраждалих підлітків, яким на сьогодні виповнилося 12, 14 і 17 років. Чоловік вступав з ними в статевий зв’язок природним і неприродним шляхом у себе вдома.

Вперше злочин стався в 2016 році. Сам чоловік звинувачення екс-дружини коментувати відмовився.

За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 152 КК України (зґвалтування особи, яка не досягла 14 років).

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Відео моменту: чоловіка насмерть збили біля “зебри” у Кам’янському

Під Дніпром закохана пара підлітків наковталася пігулок

Нові подробиці вбивства 2-річного Михайлика: різнік вимагав у матері гроші за життя дітей (відео)[:]

To Top