897
897

[:ru]В Марганце перевозчики самовольно подняли цены на проезд (видео)[:ua]У Марганці перевізники самовільно підняли ціни на проїзд (відео)[:]

1 121

[:ru]Как сообщал ранее Nikopolnews, в Марганце с 19 июля повысилась до 7 гривен стоимость проезда на кольцевых маршрутах, которыми пользуются большинство жителей города. В социальных сетях люди возмущались, что их никто не предупреждал о грядущем повышении.

Как выяснилось, перевозчики подняли цену самовольно, не согласовав свои действия с местной властью, не предоставив каких-либо расчетов и, соответственно, не получив одобрения. Об этом идет речь в сюжете, обнародованном сегодня, 28 июля, на сайте Марганецкого городского совета. По словам представителей общественного совета, такие действия монополиста были незаконными. Марганчане ратуют за появление в городе коммунального транспорта и не понимают, как могут быть столь высокие цены при таких небольших расстояниях маршрутов.

Ниже на видео – подробнее о ситуации в Марганце:

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

У Марганці подорожчав проїзд у міських маршрутках

У Марганці палала велика ялинка на ж/д вокзалі (відео)

У Марганці пройшов мітинг проти «наливайок» (фото)

 

 [:ua]Як повідомляв раніше Nikopolnews, у Марганці з 19 липня підвищилася до 7 гривень вартість проїзду на кільцевих маршрутах, якими користуються більшість жителів міста. У соціальних мережах люди обурювалися, що їх ніхто не попереджав про майбутнє підвищення.

Як з’ясувалося, перевізники підняли ціну самовільно, не погодивши свої дії з місцевою владою, не надавши жодних розрахунків і, відповідно, не отримавши схвалення. Про це йдеться у сюжеті, оприлюдненому сьогодні, 28 липня, на сайті Марганецької міської ради. За словами представників громадської ради, такі дії монополіста були незаконними. Марганчане ратують за появу в місті комунального транспорту і не розуміють, як можуть бути настільки високими ціни при таких невеликих відстанях маршрутів.

Нижче на відео – докладніше про ситуацію в Марганці:

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Марганці подорожчав проїзд у міських маршрутках

У Марганці палала велика ялинка на ж/д вокзалі (відео)

У Марганці пройшов мітинг проти «наливайок» (фото)

 

 [:]

To Top