1596
1596

[:ru]В Никополе мужчина заплатит огромный штраф за незаконно выловленную рыбу[:ua]У Нікополі чоловік заплатить величезний штраф за незаконно виловлену рибу[:]

y3fw3SlMEAg

[:ru]Никопольский горрайонный суд назначил наказание в виде существенного штрафа мужчине, который занимался незаконным выловом рыбы во время нереста. Об этом Nikopolnews узнал из Единого реестра судебных решений.

На скамью подсудимых за совершение уголовного проступка попал нигде не работающий, женатый, имеющий малолетнюю дочь и ранее не судимый мужчина.

15 мая днем он занимался выловом рыбы на берегу Новопавловского залива Каховского водохранилища, используя пять рыболовных сеток. Мужчина успел добыть 20 лещей и 104 карася, когда был пойман правоохранителями.

Действия обвиняемого квалифицировали по статье 249 Уголовного Кодекса Украины: незаконное занятие рыбным промыслом, которое принесло существенный ущерб (причиненный государству ущерб эксперты оценили в 5 168 грн).

1 30

Свою вину мужчина признал и искренне раскаялся.

Суд признал его виновным и назначил наказание в виде штрафа размером 17 тысяч гривен. При этом мужчине пошли на уступки и разрешили выплачивать штраф равными частями в течение 12 месяцев (по 1 416 грн. 67 коп в месяц).

Вещественные доказательства в виде четырех мешков рыбы и сетей подлежат конфискации.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

У Нікополі зупинили автомобіль з незаконно добутою рибою

 [:ua]Нікопольський міськрайонний суд призначив покарання у вигляді значного штрафу чоловікові, який займався незаконним виловом риби під час нересту. Про це Nikopolnews дізнався з Єдиного реєстру судових рішень.

На лаву підсудних за скоєння кримінального проступку потрапив ніде не працюючий, одружений, маючий на утриманні малолітню дочку і раніше не судимий чоловік.

15 травня вдень він займався виловом риби на березі Новопавловского затоки Каховського водосховища, використовуючи п’ять риболовних сіток. Чоловік встиг добути 20 лящів і 104 карася, коли був викритий правоохоронцями.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за статтею 249 Кримінального Кодексу України: незаконне заняття рибним промислом, що заподіяло істотну шкоду (завдану державі шкоду експерти оцінили в 5 168 грн).

1 30

Свою провину чоловік визнав і щиро розкаявся.

Суд визнав його винним і призначив покарання у вигляді штрафу розміром 17 тисяч гривень. При цьому чоловікові пішли на поступки і дозволили виплачувати штраф рівними частинами протягом 12 місяців (по 1 416 грн. 67 коп на місяць).

Речові докази у вигляді чотирьох мішків риби і сіток підлягають конфіскації.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі зупинили автомобіль з незаконно добутою рибою

 [:]

To Top