1445
1445

[:ru]В Никополе мальчик застрял в конструкции на детской площадке (фото)[:ua]У Нікополі хлопчик застряг у конструкції на дитячому майданчику (фото)[:]

30 8

[:ru]17-го июня в 17:12 в Службу спасения «101» поступило сообщение о том, что на проспекте Трубников города Никополь во время прогулки мальчик застрял коленом между железными решетками ограждения, передает Nikopolnews, ссылаясь на ГУ ГСЧС в Днепропетровской области.

По сообщению направлено дежурное отделение 28-й государственной пожарно-спасательной части Главного управления ГСЧС Украины в Днепропетровской области.

Прибыв к месту вызова, сотрудники ГСЧС выяснили, что во время игры на благоустроенной детской площадке мальчик 2012 года рождения застрял ногой между железными решетками ограждения.

31 7

32 7

Специалисты ГСЧС подрезали трубу и освободили ногу ребенка. Мальчика передали сотрудникам экстренной медицинской помощи, существенных травм медиками не выявлено.

33 7

К оказанию помощи привлечены 5 человек личного состава и 1 единица техники Главного управления.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Дніпрі чоловіка відкопали з-під землі (відео, фото)[:ua]17-го червня о 17:12 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на проспекті Трубників міста Нікополь під час прогулянки хлопчик застряг коліном між залізними штахетами огорожі, передає Nikopolnews, посилаючись на ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

За повідомленням направлено чергове відділення 28-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Прибувши до місця виклику співробітники ДСНС з’ясували, що під час гри на облаштованому дитячому майданчику хлопчик 2012 року народження, застряг ногою між залізними штахетами огорожі.

31 7

32 7

Фахівці ДСНС підрізали трубу та звільнили ногу дитини. Хлопчика передали співробітникам екстреної медичної допомоги, суттєвих травм медиками не виявлено.

33 7

До надання допомоги залучено 5 чоловік особового складу та 1 одиницю техніки Головного управління.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:  

У Дніпрі чоловіка відкопали з-під землі (відео, фото)[:]

To Top