5 /5
Based on 5 ratings
100%
1251
1251

У Нікополі побудують сквер за 6 мільйонів

У Нікополі побудують сквер

У Нікополі побудують сквер у спальному районі, витративши на це з бюджету понад 6 мільйонів гривень. Відповідний тендер розміщено на сайті державних закупівель Прозоро, повідомляє Nikopolnews.

В тендері завдання позначене як «капітальний ремонт скверу по вулиці Княжій», але фактично мова йде про створення нового скверу.

Замовником виступає управління благоустрою, інфраструктури і комунального господарства Нікопольської міської ради в особі Всеволода Зінченко.

Тендер на Прозоро з’явився 10 листопада 2021 року, а аукціон розпочався 26 листопада. Спочатку з міського бюджету на створення скверу на вулиці Княжій були готові виділити 6 093 364 гривень (з них 5 500 000 гривень в поточному році і 593 364 у наступному). Сума трохи зменшилася в ході торгів.

На підряд претендували дві компанії, а саме:

  • ФОП “НІКІТЮК ІЛЛЯ ЄВГЕНОВИЧ”, запропонував виконати роботу за 5 997 903 гривень.
  • ФОП “КУЛЬНЄВА МАРГАРИТА МИХАЙЛІВНА”, попросила 6 083 448,72 гривень.

Переможцем торгів оголошено ФОП “НІКІТЮК ІЛЛЯ ЄВГЕНОВИЧ”. З ним мають намір укласти договір.

У Нікополі побудують сквер за 6 мільйонів

Якщо договір буде укладено, за 5 997 903 гривень підрядник повинен буде створити сквер для відпочинку з дитячими ігрової та спортивним майданчиками, кільцевим комплексом, мотузковою пірамідою тощо. На території скверу висадять кущі й дерева, у тому числі хвойні. Сквер обгородять парканом, на вході встановлять арку. Будуть передбачені місця для МАФів. Попередньо підрядник демонтує залишки старих будівель, викорчує дерева і кущі.

Роботи, згідно з умовами тендеру, повинні бути завершені до 31 грудня 2022 року.

У Нікополі побудують сквер за 6 мільйонів

У Нікополі побудують сквер

Крім основної суми планують витратити ще майже 100 000 гривень на технічний нагляд за проведення робіт. Відповідний тендер оголошено 7 грудня. Підрядник ще не визначений.

У Нікополі лікарні №4 за півмільйона зроблять доступнішими

Стало відомо, хто отримає мільйон за новорічну ілюмінацію в Нікополі

Оголошено тендер на будівництво дитячого садка в Нікополі на 87,6 мільйонів

 

To Top