2134
2134

[:ru]В Никополе совершено нападение на полицейского[:ua]У Нікополі скоєно напад на поліцейського [:]

184312076 1732640060258453 2502632295630102538 n

[:ru]В Никополе совершено нападение на полицейского. Местного жителя задержали с участием полицейских охраны, передает Nikopolnews, ссылаясь на Управление полиции охраны в Днепропетровской области.

Во время отработки обращения по факту домашнего насилия мужчина ударил участкового полицейского и, угрожая ножом, оказал сопротивление.

08.05.2021 около 20 часов на линию «102» поступило сообщение о том, что неизвестный с ножом в руках сопротивляется полицейским. Наряд Никопольского райотдела полиции охраны УПО в Днепропетровской области за считанные минуты прибыл на место происшествия и помог коллегам задержать мужчину.

Как выяснилось, коренастый мужчина во время попытки урегулирования конфликтной ситуации ударил участкового офицера в лицо, после чего с ножом в руках оказал сопротивление до приезда наряда реагирования полиции охраны. После задержания, мужчина не смог объяснить мотивы собственного агрессивного поведения.

Задержанного 1973 г.р., доставили в Никопольский РО ГУНП в Днепропетровской области. Сведения о данном событии внесены в Единый реестр досудебных расследований по признакам ч.2 ст. 345 Уголовного Кодекса Украины (сопротивление).[:ua]У Нікополі скоєно напад на поліцейського. Місцевого мешканця затримали за участю поліцейських охорони, передає Nikopolnews, посилаючись на Управління поліції охорони в Дніпропетровській області.

Під час відпрацювання звернення за фактом домашнього насильства чоловік вдарив дільничного поліцейського та, погрожуючи ножем, чинив опір.

08.05.2021 близько 20-ої години на лінію «102» надійшло повідомлення про те, що невідомий з ножем у руках чинить опір поліцейським. Наряд Нікопольського РВ поліції охорони УПО Дніпропетровської області за лічені хвилини прибув на місце події та допоміг колегам затримати чоловіка.

Як з’ясувалось, кремезний чоловік під час спроби врегулювання конфліктної ситуації вдарив дільничного офіцера в обличчя, після чого з ножем у руках чинив опір до приїзду наряду реагування поліції охорони. Після затримання, чоловік не зміг пояснити мотиви власної агресивної поведінки.

Затриманого, 1973 р.н., доставлено до Нікопольського РВ ГУНП в Дніпропетровській області. Відомості про дану подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч.2 ст. 345 Кримінального Кодексу України (опір).[:]

To Top