5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

1357
Без категорії
1357

[:ru]В Никополе произошло ДТП с участием городского автобуса (видео)[:ua]У Нікополі сталася ДТП за участі міського автобусу (відео)[:]

[:ru]В Никополе поздно вечером 9 августа произошло ДТП с участием городского автобуса и двух легковых автомобилей, сообщает Nikopolnews, ссылаясь на очевидцев, которые сделали фото и видео последствий аварии и поделились с нами.

ДТП случилось после 21:00. На пересечении улиц Героев Чернобыля и Электрометаллургов в районе «горбатого моста» столкнулись рейсовый автобус №21, Daewoo и ВАЗ-2105.

По словам очевидцев, съезжая с путепровода, Daewoo неожиданно резко затормозил. Из-за этого в него врезались сзади ВАЗ-2105 и автобус. По предварительной информации, пострадавших а аварии нет. Немного пострадало лишь железо. На месте происшествия работала полиция.

Фото, видео: Валерия Шевченко

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

В Никополе на Херсонской произошло ДТП – перевернулся Daewoo Lanos (фото)

В Покрові сталася ДТП з постраждалими (фото)

У Марганці сталася ДТП з постраждалими[:ua]У Нікополі пізно ввечері 9 серпня всталася ДТП за участю міського автобуса та двох легкових автомобілів, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на очевидців, які зробили фото і відео наслідків аварії і поділилися з нами.

ДТП трапилася після 21:00. На перетині вулиць Героїв Чорнобиля та Електрометалургів в районі «горбатого мосту» зіткнулися рейсовий автобус №21, Daewoo і ВАЗ-2105.

За словами очевидців, з’їжджаючи з шляхопроводу, Daewoo несподівано різко загальмував. Через це в нього врізалися ззаду ВАЗ-2105 і автобус. За попередньою інформацією, постраждалих а аварії немає. Трохи постраждало лише залізо. На місці події працювала поліція.

Фото, відео: Валерія Шевченко

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі на Херсонської сталося ДТП – перекинувся Daewoo Lanos (фото)

В Покрові сталася ДТП з постраждалими (фото)

У Марганці сталася ДТП з постраждалими

 [:]

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×