1405
1405

[:ru]В Никополе женщина ограбила двух малолетних девочек [:ua]У Нікополі жінка пограбувала двох малолітніх дівчат[:]

1808z3

[:ru]В Никополе полиция разоблачила женщину, которая ограбила двух малолетних детей и совершила серию краж Находясь на детской площадке, злоумышленница у одной из девочек сорвала золотой крестик, а у другой – вырвала из рук мобильный телефон, сообщает Nikopolnews, ссылаясь на Национальную полицию в Днепропетровской области.

24 июля в вечернее время женщина напала на 8-летнего ребенка. Она сорвала с ее шеи золотую цепочку с крестиком и убежала. 25 июля примерно в 15:00 в другом районе города Никополя произошло аналогичное преступление, у другой 8-летней девочки преступница завладела телефоном.

С помощью камер видеонаблюдения правоохранители установили личность злоумышленницы, нашли ее и изъяли награбленное. Как выяснилось, грабительницей оказалась 35-летняя местная жительница.

Кроме того, женщина подозревается еще в совершении восьми краж. Она похищала бытовую технику, электроинструменты, деньги из домов и гаражей горожан.

1808z1

1808z2

17 августа следователем по согласованию с окружной прокуратурой злоумышленнице объявлено о подозрении по ч. 2 ст. 186 Уголовного кодекса Украины (грабеж) и ч.2,ч.3, ст.185 Уголовного кодекса Украины (кража). Санкция статьи предусматривает наказание в виде лишения свободы сроком до 6 лет. Сейчас решается вопрос об избрании женщине меры пресечения.[:ua]У Нікополі поліція викрила жінку, яка пограбувала двох малолітніх дітей та скоїла серію крадіжок Перебуваючи на дитячому майданчику зловмисниця у однієї з дівчат зірвала золотий хрестик, а у іншої – вирвала з рук мобільний телефон, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Національну поліцію у Дніпропетровській області.

24 липня у вечірній час жінка напала на 8-річну дитину. Вона зірвала з її шиї золотий ланцюжок з хрестиком та втекла. 25 липня приблизно о 15 в іншому районі міста Нікополя стався аналогічний злочин, у іншої 8-річної дівчинки вона заволоділа телефоном.

За допомогою камер відеоспостереження правоохоронці встановили особу зловмисниці, відшукали її та вилучили награбоване. Як з’ясувалося, грабіжницею виявилась 35-річна місцева мешканка.

Крім того, жінка обґрунтовано підозрюється ще в скоєнні восьми крадіжок. Вона викрадала побутову техніку, електроінструменти, гроші з будинків та гаражів містян.

1808z1

1808z2

17 серпня слідчим за погодженням із окружною прокуратурою зловмисниці оголошено про підозру за ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж) та ч.2,ч.3, ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка) Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком до 6 років. Наразі вирішується питання про обрання жінці запобіжного заходу.[:]

To Top