1343
1343

[:ru]В Никопольском районе двое мужчин обокрали односельчанина[:ua]У Нікопольському районі двоє чоловіків обікрали односельця[:]

2604 1

[:ru]В Никопольском районе полицейские установили двоих мужчин, которые ограбили односельчанина, передает Nikopolnews, ссылаясь на Национальную полицию в Днепропетровской области.

Подобрав ключ, злоумышленники проникли внутрь гаража, после чего завладели двумя велосипедами, бензопилой, газонокосилкою, дрелью и другими инструментами потерпевшего.

21 апреля в полицию обратился владелец похищенного имущества. Мужчина сообщил, что неизвестные лица ночью проникли в его гараж и похитили имущество.

Проведенными мероприятиями правоохранители установили двух человек, причастных к преступлению. Ими оказались 25 – и 26-летние местные жители. В настоящее время похищенное имущество частично изъяли и передали владельцам.

2604 0

2604 2

23 апреля следственным по согласованию с прокуратурой злоумышленникам сообщили о подозрении в совершении уголовного правонарушения, предусмотренного ч. 3 ст. 185 (кража) Уголовного кодекса Украины. Санкция статьи предусматривает наказание в виде лишения свободы на срок от трех до шести лет.

Сейчас полицейские проверяют мужчин на причастность к совершению аналогичных преступлений на территории района. Досудебное расследование продолжается.[:ua]У Нікопольському районі поліцейські встановили двох чоловіків, які обікрали односельця, передає Nikopolnews, посилаючись на Національну поліцію у Дніпропетровській області.

Підібравши ключ зловмисники проникли в середину гаражу, після чого  заволоділи двома велосипедами, бензопилою, газонокосилкою, дреллю та іншими інструментами потерпілого.

21 квітня  до поліції звернувся власник викраденого майна. Чоловік повідомив, що  невідомі особи вночі проникли в його гараж і викрали майно.

Проведеними заходами правоохоронці встановили двох осіб, причетних до злочину. Ними виявилися 25- та 26-річні місцеві мешканці.  Наразі викрадене майно частково вилучили та передали власникам.

2604 0

2604 2

23 квітня слідчим за погодженням  із прокуратурою зловмисникам повідомили про підозру  у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Наразі поліцейські перевіряють чоловіків на причетність  до вчинення аналогічних злочинів на території району.  Досудове розслідування триває.[:]

To Top