5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

842
Без категорії
842

У Нікопольському районі перевірили стан 186 сховищ

У Нікопольському районі перевірили стан сховищ, протирадіаційних укриттів. За результатами перевірки було проведено нараду, передає Nikopolnews, посилаючись на Нікопольську районну державну адміністрацію.

Голова Нікопольської райдержадміністрації Євген Євтушенко 12 січня провів нараду з питань ведення обліку захисних споруд цивільного захисту на території Нікопольського району, – йдеться у повідомленні.

Начальник відділу цивільного захисту Нікопольського районного управління ГУ ДСНС Ігор Ткач доповів, що на території району знаходяться 186 споруд цивільного захисту (сховища, протирадіаційні укриття). Більшість споруд за станом – обмежено готові. Також він зазначив, що є на території району балансоутримувачі даних споруд, які обмежують доступ працівників Нікопольського районного управління ГУ ДСНС для перевірки їх стану.

В ході наради розроблено план дій, щодо розв’язання проблемних питань та приведення зазначених споруд до відповідності утримання, згідно з Кодексом цивільного захисту України.

У Нікополі перевірили наливайку: враження учасника комісії (фото)

У Нікопольському районі громадянин знайшов міну

«Велике будівництво» у 2022 році: що збудують у Нікопольському районі

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
донат
×