3969
3969

[:ru]В Покрове пятилетний мальчик отравился клофелином[:ua]У Покрові п’ятирічний хлопчик отруївся клофеліном[:]

bolnic

[:ru]Пятилетний житель Покрова попал в реанимацию из-за отравления клофелином, передает Nikopolnews посилаючись на Depo.Днепр.

Ребенок наглоталась таблеток клофелина, и это заметила мать, поскольку у мальчика был нездоровый вид, а также другие признаки отравления. Кроме того, в руках у сына были те самые таблетки клофелина. Женщина вызвала скорую, и малыша доставили в реанимационное отделение больницы. По словам врачей, в настоящее время его жизни ничего не угрожает.

Правоохранители выясняют все обстоятельства происшествия.

Для справки:

img 0

Клонидин (торговые наименования: Клофелин, Катапресан, Гемитон, Хлофазолин, Атензина, Капрессин, Клонилон, Гипозин) — лекарственное средство, гипотензивный препарат группы производных имидазолина, стимулятор α2-адренорецепторов и центральных имидазолиновых рецепторов. Широко используется при лечении артериальной гипертензии.

Клофелин стал печально известным из-за того, что его часто применяют преступники в своих целях: при его добавлении в алкоголь можно быстро усыпить жертву, а затем обыскать и украсть деньги и ценные вещи. Это часто заканчивается смертью жертвы.[:ua]П’ятирічний мешканець Покрова потрапив до реанімації через отруєння клофеліном, передає Nikopolnews, посилаючись на Depo.Дніпро.

Дитина наковталася пігулок клофеліну, і це помітила мати, оскільки у хлопчика був нездоровий вигляд, а також інші ознаки отруєння. Крім того, в руках у сина були ті самі таблетки клофеліну. Жінка викликала швидку, і малюка доправили в реанімаційне відділення лікарні. За словами лікарів, на даний час його життю нічого не загрожує.

Правоохоронці з’ясовують усі обставини події.

Для довідки:

img 0

Клонідин (торговельні найменування: Клофелін, Катапресан, Гемитон, Хлофазолин, Атензина, Капрессин, Клонилон, Гипозин) — лікарський засіб, гіпотензивний препарат групи похідних имидазолина, стимулятор α2-адренорецепторів і центральних имидазолиновых рецепторів. Широко використовується при лікуванні артеріальної гіпертензії.

Клофелін став сумно відомим через те, що його часто застосовують злочинці у своїх цілях: при його додаванні в алкоголь можна швидко приспати жертву, а потім обшукати і вкрасти гроші та цінні речі. Це часто закінчується смертю жертви.[:]

To Top