Увага! Шахраї діють від імені благочинного Нікополя і району православної церкви України ігумена Меркурія (Скорохода). Про це повідомив сам благочинний, передає Nikopolnews.
Невідомі створили у Фейсбуці фейкову сторінку, використавши фото ігумена Меркурія, і видають себе за нього. Пишуть в особисті повідомлення різним людям і просять грошей.
Благочинний звернувся до усіх з проханням бути обережними і не вірити шахраям. Також він закликав блокувати сторінку інтернет-злодіїв.
![Увага! Шахраї діють від імені благочинного Нікополя ПЦУ 8 Увага! Шахраї діють від імені благочинного Нікополя ПЦУ](https://nikopol.nikopolnews.net/wp-content/uploads/2021/12/264657473_6606091789463773_4976159984197617419_n.jpg)
Увага! Шахраї створили фейкову сторінку
У Нікополі орудують шахраї: як працює схема
У Нікополі обіцяють винагороду за інформацію про крадіїв
БФ «Дітям Нікополя» переїхав: адреса