17016
17016

[:ru]В Никополе сбили пожилого велосипедиста – очевидцы[:ua]У Нікополі збили літнього велосипедиста – очевидці[:]

142523 2

[:ru]В Никополе 16 марта произошло ДТП на улице Электрометаллургов. Пострадал мужчина. Об этом Nikopolnews рассказали очевидцы.

Согласно полученной нами информации, дорожно-транспортное происшествие произошло напротив Апостоловского торгового дома – на стороне, противоположной автовокзалу. Не разминулись мотоцикл и велосипед. По словам нашего очевидца, за несколько секунд до аварии мотоцикл на большой скорости мчался в сторону автовокзала.

В результате аварии пострадал пожилой велосипедист, который ехал в сторону улицы Некрасова и не пропустил моторанспорт. По состоянию на 13:40 он лежал на проезжей части. «Скорой помощи» на месте еще не было. Какие именно травмы получил мужчина, пока неизвестно.

На месте происшествия работает полиция. Движение затруднено. Мы выясняем все обстоятельства аварии.

Спустя полчаса после аварии пострадавшего с места происшествия уже увезла скорая помощь. На дороге лежат транспортные средства.

23 9[:ua]У Нікополі 16 березня сталося ДТП на вулиці Електрометалургів. Постраждав чоловік. Про це Nikopolnews розповіли очевидці.

Згідно отриманої нами інформації, дорожньо-транспортна пригода сталася навпроти Апостолівського торгового дому – на стороні, протилежній автовокзалу. Не розминулися мотоцикл і велосипед. За словами нашого очевидця, за декілька секунд до аварії мотоцикл на великій швидкості рухався в бік автовокзалу.

В результаті аварії постраждав літній велосипедист, який рухався у напрямку вулиці Некрасова і не пропустив мототранспорт. Станом на 13:40 він лежав на проїжджій частині. «Швидкої допомоги» на місці ще не було. Які саме травми отримав чоловік, поки невідомо.

На місці події працює поліція. Рух утруднено. Ми з’ясовуємо всі обставини аварії.

Через півгодини після аварії потерпілого з місця події вже забрала швидка. На дорозі лежать транспортні засоби.

23 9[:]

To Top