2896
2896

[:ru]Видео момента: в Никополе сбили женщину на «зебре»[:ua]Відео моменту: у Нікополі збили жінку на «зебрі»[:]

1 18

[:ru]В Никополе утром 6 октября произошло ДТП. На пешеходном переходе сбили женщину. Об этом Nikopolnews сообщает, ссылаясь на сайт общественной организации «Прихист».

6 октября, около 09:45, на пересечении проспекта Трубников и улицы Херсонская автомобиль сбил женщину на пешеходном переходе. Инцидент попал в объектив камеры городского видеонаблюдения, – пишет издание, опубликовавшее запись.

На видеозаписи видно, что женщина вышла на пешеходный переход после того, как ехавший в правом ряду автомобиль остановился, чтобы пропустить ее. В этот момент ехавший в левой полосе водитель автомобиля ВАЗ-2109 не заметил пешехода и сбил женщину.

Пострадавшую госпитализировали. Какие именно травмы получила женщина, на данный момент неизвестно. На месте происшествия работают правоохранители.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

ВИДЕО: Смертельное ДТП возле Никополя: водителя военного грузовика будут судить

В Никополе спасают женщину, которая впала в кому после полученных травм – СМИ

Масштабное ДТП возле Никопольской развязки: причиной мог стать дым (видео)

 [:ua]У Нікополі вранці 6 жовтня сталася ДТП. На пішохідному переході збили жінку. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на сайт громадської організації «Прихист».

6 жовтня, близько 09:45, на перетині проспекту Трубників і вулиці Херсонська автомобіль збив жінку на пішохідному переході. Інцидент потрапив в об’єктив камери міського відеоспостереження, – пише видання, яке опублікувало запис.

На відеозаписі видно, що жінка вийшла на пішохідний перехід після того, як їхав автомобіль, що рухався у правому ряду, зупинився, щоб пропустити її. В цей момент водій автомобіля ВАЗ-2109, який їхав у лівій смузі, не помітив пішохода і збив жінку.

Постраждалу госпіталізували. Які саме травми отримала жінка, на даний момент невідомо. На місці події працюють правоохоронці.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

ВИДЕО: Смертельна ДТП біля Нікополя: водія військового вантажівки будуть судити

У Нікополі рятують жінку, яка впала в кому після отриманих травм – ЗМІ

Масштабна ДТП біля Нікопольської розв’язки: причиною міг стати дим (відео)

 [:]

To Top