Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
1522
Без категорії
1522

«Виставили за двері дитсадка»: стало відомо, як 4-річна дитина опинилася на вулиці сама у Дніпрі

«Виставили за двері дитсадка»: стало відомо, як 4-річна дитина опинилася на вулиці сама у Дніпрі

Раніше Nikopolnews повідомляв, що у Дніпрі 4-річна дитина опинилася на вулиці сама. Її побачили небайдужі і викликали поліцію. Коли за дівчинкою прийшли у садок, вихователька сказала, що її забрав дідусь. Але малечу ніхто не забирав. В результаті вона пройшла сама майже 2,2 кілометри вулицями великого міста! Як таке могло статися?

В історії розбирались журналісти ТСН. З’ясувалося, що дитина не втікала з садочка. Її просто виставили за двері. А повернутися вона не змогла. І вирішила іти додому сама.

Як 4-річна дитина опинилася на вулиці сама у Дніпрі, і чому так сталося, розповіли батьки 4-річної Кароліни Вероніка та Михайло Файзулліни.

дитина опинилася на вулиці сама у Дніпрі

Вероніка говорить, що її донька з дитсадка не втікала, як повідомляли в ЗМІ раніше, її випустили вихователі, бо їм здалося, що за нею прийшли дорослі.

“Дитину просто виставили за двері дитсадка, тому що вихователю здалося, що за нею прийшов дідусь. Оскільки двері магнітні, а група розташована на другому поверсі, у дитини 4 років і зростом 106 см не було можливості потрапити назад. Вона 10 хвилин ходила біля дитсадка і шукала дідуся, який нібито за нею прийшов”, – розповідає Вероніка.

“Внизу стояли батьки хлопчика Максима. Крім імені хлопчика, вихователю почулося ім’я моєї дочки (Кароліна). Дитину одягли та випустили з групи. Двері за дитиною зачинилися, але при цьому нікого з родичів на вулиці не було”, – додає батько Кароліни Михайло Файзуллін.

Батьки розповідають, що донька, походивши на подвір’ї дошкільного закладу, вийшла за територію і пішла “додому”. Маленька дитина близько 18:00 години вечора йшла сама вулицею і загалом здолала 2,2 км, перш ніж хтось із дорослих на неї звернув увагу.

“Ну так, звична справа бачити на вулиці 4-річну дівчинку без супроводу дорослих. Щоб ви розуміли, вона пройшла поліклініку, фітнесклуб, будівлю “Київстар” та 2 університети. І усім було пофіг”, – говорить жінка.

Вероніка додає, що прийшла забирати доньку з дитсадку разом із своєю кумою.

“Коли мені вихователь сказала, що мою доньку забрали, а за фактом виявилося, що ніхто з близьких її не забирав, мова пішла про крадіжку. І щоб не втрачати жодної секунди, я побігла шукати поблизу найближчих будинків, а в цей час моя подруга вирішувала питання з поліцією. Тут мова йде про некомпетентний персонал дитсадка і його керівництво, яке дозволило випускати дітей із будівлі, ідентифікуючи родичів дитини через вікно другого поверху”, – обурена мама дівчинки.

Батьки говорять, що у такий спосіб віддавати батькам дітей вихователі стали після введення карантинного режиму.

“Оскільки вихователям КЗО НВО №28 (за винятком ясельної групи) заборонено залишати групу та залишати там дітей самих без нагляду (а через нестачу персоналу – у групі ввечері перебуває лише одна вихователька) – вихователь нашої групи, яка на другому поверсі, змушена ідентифікувати батьків із вікна другого поверху, і випускати дітей із групи без супроводу, дитині доводиться спуститися на перший поверх і вийти у двір садка. Також процес ідентифікації батьків утруднений особливо ввечері”, – говорить Михайло.

У Дніпрі 4-річна дівчинка пішла з садочка сама, а вихователька не помітила

«Коли діти допомагають дітям»: у Нікополі 8-річна дівчинка відмовилась від святкового салюту заради благодійності

ВІДЕО: Жахлива ДТП в Кам’янському – жінка і дитина загинули в результаті наїзду на 4-х людей

 

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×