1537
1537

[:ru]Желтый уровень опасности – в Никополе и регионе ухудшится погода[:ua]Жовтий рівень небезпеки – в Нікополі та регіоні погіршиться погода[:]

630 360 1532003765 9139

[:ru]На территории Днепропетровской области на сегодня, 4 июля, объявили о метеорологическом явлении – первый (желтый) уровень опасности, сообщает Nikopolnews, ссыслаясь на ГУ ГСЧС в Днепропетровской области.

Согласно прогнозу на Днепропетровщине ожидаются грозы, днем местами сильный дождь, в отдельных районах град. При этом переменная облачность, ветер северо-восточный 7-12 метров в секунду. Температура воздуха днем – 25-30 градусов тепла.

В Никополе ухудшение погоды ожидается ближе к вечеру. Синоптики обещают дождь. Возможны гроза и град. Кратковременное шквалистое усиление ветра до 15-24 метров в секунду. Температура воздуха – до 28 градусов тепла.

9 1

Берегите себя и свое имущество!

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

У Дніпрі випав град розміром з 10 копійок (відео)

Негода у Покрові: наслідки ліквідували комунальники (фото)[:ua]На території Дніпропетровської області на сьогодні, 4 липня, оголосили про метеорологічне явище – перший (жовтий) рівень небезпеки, повідомляє Nikopolnews, ссыслаясь на ГУ ДСНС в Дніпропетровській області.

Згідно з прогнозом, на Дніпропетровщині очікуються грози, вдень місцями сильний дощ, в окремих районах град. При цьому мінлива хмарність, вітер північно-східний 7-12 метрів на секунду. Температура повітря вдень – 25-30 градусів тепла.

У Нікополі погіршення погоди очікується ближче до вечора. Синоптики обіцяють дощ. Можливі гроза і град. Короткочасне шквалисте посилення вітру до 15-24 метрів в секунду. Температура повітря – до 28 градусів тепла.

9 1

Бережіть себе та своє майно!

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Дніпрі випав град розміром з 10 копійок (відео)

Негода у Покрові: наслідки  ліквідували комунальники (фото)[:]

To Top