1284
1284

[:ru]Пропавшего подростка из Никополя нашли за тысячу километров от дома[:ua]Зниклого підлітка з Нікополя знайшли за тисячу кілометрів від дому[:]

1 59

[:ru]Пропавшего подростка из Никополя нашли почти за тысячу километров от дома – аж в Ровно. Об этом Nikopolnews сообщает, ссылаясь на отдел коммуникации полиции в Ровенской области.

По полученной из Никопольского районного управления полиции ориентировке, в результате слаженных действий и проведенных розыскных мероприятий сотрудники ювенальной превенции полиции области установили местонахождение 16-летнего подростка.

Как выяснили полицейские, несовершеннолетний из Никополя приехал к девушке в Ровно, с которой знакомы с детства. В областном центре познакомился с парнем-ровесником, по месту жительства которого и обнаружили разыскиваемого. Никаких противоправных действий в отношении него совершено не было.

dnper

18 сентября несовершеннолетнего беглеца ювенальные полицейские Равного передали коллегам из Никополя.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

В Никополе нашли скелет человека – СМИ

Возле Никополя нашли и взорвали старую минометную мину

Стрелял в голову: полиция Никополя задержала опасного преступника-рецидивиста[:ua]Зниклого підлітка з Нікополя знайшли за майже  тисячу кілометрів від дому – аж у Рівному. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на відділ комунікації поліції у Рівненській області.

За отриманим із Нікопольського районного управління поліції орієнтуванням, у результаті злагоджених дій і проведених розшукових заходів працівники ювенальної превенції поліції Рівненщини встановили місце знаходження 16-річного підлітка.

Як з’ясували поліцейські, неповнолітній із Нікополя приїхав до дівчини у Рівне, з якою знайомі з дитинства. В обласному центрі познайомився із хлопцем-однолітком, за місцем проживання якого і виявили розшукуваного. Жодних протиправних дій відносно нього вчинено не було.

dnper

18 вересня неповнолітнього втікача ювенальні поліцейські Рівного передали колегам із Нікополя.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі знайшли скелет людини – ЗМІ

Біля Нікополя знайшли і підірвали стару мінометну міну

Стріляв у голову: поліція Нікополя затримала небезпечного злочинця-рецидивіста[:]

To Top