У Марганці почалася масова вакцинація від COVID-19

У Марганці розпочалася масова вакцинація проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на офіційний сайт Марганецької міської ради.

На першому етапі щеплення отримали медичні та інші працівники, які працюють в закладах охорони здоров’я, де надають стаціонарну допомогу хворим на коронавірусну хворобу COVID-19, та люди в інтернатних закладах, будинках для людей похилого віку та працівники подібних закладів.

На другому етапі щепленню підлягають всі медичні працівники інших закладів охорони здоров’я, соціальні працівники та інші працівники соціальної сфери, крім того, люди віком від 80 років і старші.

В КНП “Марганецький ЦПМСД” підготовлені пункти для проведення щеплень проти COVID-19 в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини № 1 та № 3 за адресою:

  • вул.Паркова, буд.15,
  • в амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 по вул.Фабричній, буд. 1
  • в амбулаторії загальної практики сімейної медицини №5 за адресою: Північний квартал, буд.1.

Крім того,  у КНП “Марганецький ЦПМСД” створена мобільна бригада у складі сімейного лікаря і медичної сестри для виїзду і проведення вакцинації в організованих колективах та маломобільним особам старше 80-ти років.

18.03.2021 року медичні працівники КНП “Марганецький ЦПМСД” пройшли навчання з техніки проведення щеплень проти COVID-19 в м.Дніпро. Ще три бригади 22 та 25 березня 2021 завершать аналогічні навчання.

19 березня 2021 до КНП “Марганецький ЦПМСД” доставлена вакцина – Covishield/AstraZeneca.

Зазначається, що у 2020 році у Марганці зареєстровано 263 випадки захворювання COVID-19, підтверджених методом ПЛР. Близько 20% пацієнтів мали ускладнення, 15 осіб померло.

З початку 2021 року в м. Марганці виявлено і лабораторно підтверджено методом ПЛР 176 випадків COVID-19, померло 6 осіб.

Хід вакцинації в м.Марганці буде висвітлюватися на сторінці фейсбуку та на сайті Марганецької міської ради.

За довідками з питань проведення вакцинації марганчанам слід звертатися до своїх сімейних лікарів.

У разі виявлення порушення при проведенні вакцинації, зауважень і скарг – звертатись до адміністрації КНП “Марганецький ЦПМСД”.

To Top