Залишились лічені дні! Нікопольцям нагадали про «Бюджет участі» (фото)

Як повідомляв раніше Nikopolnews, у Нікополі з 1 лютого триває прийом проектів на «Бюджет участі-2021». У прес-службі Нікопольської міської ради мешканцям нагадали, що прийом завершиться 1 березня, то ж тим, хто хоче спробувати свої сили, слід поквапитися.

У прес-службі також нагадали, що минулого року в конкурсі перемогли 22 проєкти. Це не тільки нові тротуари, оновлені огорожі та алеї, а й цікаві арт-об’єкти, дитячі та спортивні майданчики.

Наприклад, біля будинку № 44 В на вулиці Електрометалургів спортмайданчик обладнали тенісним столом та спортивним комплексом Воркаут. Назва проєкту-переможця «Street sport time» або «Час вуличного спорту». Мета втіленого в життя проєкту – гармонійний фізичний розвиток.

Завдяки проєкту «Шлях до здорового способу життя для новопавлівців» на майданчику, що знаходиться на вулиці 8 Березня, встановлені три тренажери для розвитку різних груп м’язів та спортивний комплекс Воркаут. За допомогою цього спортивного обладнання тут зможуть проводити вуличні тренування всі бажаючі.

Проєкт під назвою «Здоровий організм – запорука якісного життя від дітей до дорослих» також став переможцем конкурсу «Бюджет участі 2020». Біля будинку № 84 на вулиці Княжій, поряд з футбольним полем, встановили два тренажери і мультфітнес-станцію. Відтепер тут зможуть тренуватися любителі здорового способу життя.

Проєкт «Щасливе дитинство» впровадили на вулиці Лапинській, 49. Майданчик для дитячих розваг тут вже існував. Його доповнили двома сучасними гойдалками.

Активні нікопольці вже надали цікаві проєкти. Якщо у вас також є креативні ідеї, спрямовані на покращення нашого міста, відповідні проєкти ще можна надати до 1 березня включно.

Інформація про умови конкурсу ТУТ:

Нижче фото деяких реалізованих проектів «Бюджету участі-2020».

В Никополе жителей приглашают обсудить выполнение бюджета за 2020 год

To Top