Стало відомо, чим займаються комунальники Нікополя протягом тижня. Зокрема, вони ліквідовують наслідки обстрілів і продовжують дбати про благоустрій міста.
Повідомили у міській раді, передає Nikopolnews.
Протягом тижня комунальники виконують екстрений ремонт пошкодженого житла для постраждалих мешканців та прибирають уламки. Окрім того, у Нікополі продовжується покіс трави. Цього тижня бригади працюють у скверах, на узбіччях вулиць Княжа, Ярмаркова, Довга, Героїв Чорнобиля, а також біля міського кладовища. Це необхідно для запобігання розростанню бур’янів і поширенню алергенів.
Також комунальники очищають бордюри від змету на проспекті Трубників, вулицях Преображенській і Тараса Шевченка. Триває поточний ремонт дорожнього покриття на вулицях Електрометалургів та Героїв Чорнобиля.
Триває вивезення побутового та негабаритного сміття, а також прибирання навколо контейнерних майданчиків.
«Підтримуємо порядок, допомагаємо людям після обстрілів і виконуємо необхідні роботи в усіх районах Нікополя», – зазначив міський голова Олександр Саюк.
Чим займаються комунальники Нікополя протягом тижня: фото





















Ще новини Нікополя: Розчищають вулиці й двори від уламків знищених дронами авто, косять траву, ремонтують дороги: чим займаються комунальники Нікополя протягом тижня (фото)




